Курсові роботи з кримінального процесу

Стадії кримінального процесу

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження стадій кримінального процесу.....5
1.1. Поняття і зміст кримінального процесу.....5
1.2. Завдання і структура кримінального процесу.....9
Розділ 2. Характеристика стадій кримінального процесу.....15
2.1. Загальна характеристика стадій досудового провадження по кримінальній справі.....15
2.2. Кримінально-процесуальна характеристика судового провадження.....16
2.3. Загальна характеристика необов'язкових стадій кримінального провадження.....18
Розділ 3. Процесуальні функції суду у кримінальному судочинстві на стадіях досудового слідства та судового розгляду.....21
Висновки.....29
Література.....32

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Стадії кримінального процесу"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Стадії кримінального процесу"

 

Файл з курсовою "Стадії кримінального процесу" знаходиться в RAR-архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 50 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4654 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2-3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали та відділення ПриватБанку). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     Можна просто купити картку поповнення рахунку Київстар на 50 грн. і повідомити код поповнення - у відповідь я повідомлю Вам пароль.
     3. Оплата по WebMoney. Докладніше...
     4. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47 / 77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! Не хочете телефонувати за власний рахунок - повідомте номер свого мобільного (наприклад, по e-mail), і я зателефоную Вам сам.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

 

Курсова робота Стадії кримінального процесу виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Захисник має право знайомитися з протоколом затримання, ухвалою про застосування запобіжного заходу і протоколами слідчих дій, проведених за участю підозрюваного, обвинуваченого, а також документами, які рух їм пред'являлися або повинні були пред'являтися (п. 6 ч. 1 ст. 53). Слід зазначити, що захисникові, звинуваченому і підозрюваному повинні пред'являтися по їх клопотанню і всі рішення, які можуть бути барон оскаржені ними вищестоящому прокуророві або до суду. Як відзначив Конституційний Суд РФ, "неодмінній складовій права на судовий захист є забезпечення зацікавленим особам можливості представити суду докази в обгрунтування своєї позиції, етап а також висловити свою думку щодо позиції, займаною протилежною стороною, і доводів, що приводяться нею; без ознайомлення з винесеною відносно зацікавленого учасника процесу ухвалою і його обгрунтуванням він не в тени змозі не тільки належним чином аргументувати свою скаргу до суду, але і правильно визначити, чи буде звернення до суду відповідати його інтересам". Крім того, Конституційний Суд РФ в іншому своєму хунта рішенні вказав, що "відмова захисникові в ознайомленні з матеріалами следствия, які були здобуті за участю підозрюваного або стали йому відомі іншим чином до визнання його підозрюваним, як і обмеження права відок захисника виписувати з матеріалів, з якими він був ознайомлений до закінчення слідства, будь-які відомості і в будь-якому об'ємі, не мають розумної підстави, не можуть бути виправдані інтересами слідства або іншими талон конституційно значущими цілями, що допускають відповідні обмеження права і свобод". З урахуванням сказаного можна зробити вивід, що захисникові на його вимогу повинні бути представлені для ознайомлення такі документи, як: ухвала обшук про збудження кримінальної справи, ухвали про притягнення як обвинуваченого, про призначення експертизи, про продовження термінів утримання під вартою і термінів попереднього розслідування, а також інші матеріали дослідчої перевірки.
Кожна вагома структурна частина курсової Стадії кримінального процесу (зміст, вступ, розділи, висновки, бальі, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи погром надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), бояри - з абзацного відступу.
Значення апеляційного і касаційного провадження визначається успішним рішенням завдань даних стадій, які, у свою чергу, безпосередньо залежать ангел від процесуальної суті стадії. Суть даних стадій полягає в тому, що, перш за все, ці стадії є контрольними по відношенню до передуванням. Вони перешкоджають вступу до законної сили і виконання демпінг вироків і інших судових рішень, які не відповідають вимогам законності, обгрунтованості, мотивованості і справедливості. Правові засоби даних стадій включають ряд компенсаційних механізмів, направлених на усунення недоліків процесуальної діяльності попередніх стадій. збиток У число завдань стадій входить і по можливості швидке виправлення судових помилок. В деяких випадках помилка може бути виправлена самим судом, що розглядає кримінальну справу в касаційному або апеляційному порядку ваучер (ухвала нового вироку судом апеляційної інстанції, зміна вироку судом касаційної інстанції). У інших ситуаціях помилка усувається судом першої інстанції, але за ініціативою вищестоящого суду (відміна вироку судом касаційної інстанції і рабство напрям кримінальної справи на новий судовий розгляд). Слід мати на увазі, що КПК РФ усунув з числа засобів виправлення помилок, допущених на попередніх стадіях процесу, повернення судом кримінальних справ для хаїрінг додаткового розслідування. Таким чином, недоліки попереднього розслідування повинні бути або компенсовані на стадії судового розгляду і подальших судових стадіях, або ваблять несприятливі процесуальні наслідки у вигляді недосягнення цілей доведення апанаж.
У вступі курсової Стадії кримінального процесу обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, туризм, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Згідно карно-процесуальному закону, що діє, перегляду в апеляційному порядку підлягають вироки (ухвали про припинення кримінальних справ) світових суддів, що лише не вступили сторно в законну силу. На перший погляд, це здається зрозумілим, оскільки апріорі передбачається менша компетентність світових суддів, що розглядають кримінальні справи единолично, в порівнянні з федеральними суддями. В цьому випадку апеляційне держава провадження розглядається як додаткова гарантія законного, обгрунтованого і справедливого вироку. Саме з урахуванням цих обставин апеляційне провадження передбачалося в дореволюційній Росії. Досвідченість і професіоналізм вищестоящих суддів, по словах И.Я. Фойніцкого, висилка безумовно, нівелювали прорахунки, допущені суддею, що розглядав кримінальну справу единолично. Правознавець визнавав за можливе відмовитися від апеляційного провадження лише за умови, що в розгляді справи разом з професійним суддею братиме етатізм участь народний елемент. Інакше кажучи, апеляція необхідна у випадках, коли недостатньо гарантій ухвали законного %|| обгрунтованого і мотивованого вироку. Це може бути обумовлено декількома причинами. Наприклад, кримінальна справа розглядалася суддею формуляр единолично або у нього менша кваліфікація, чим у вищестоящого судді; підсудному загрожує суворе покарання (довічне позбавлення волі, страта); процедура розгляду справи в першій інстанції для окремих категорій справ або судів протест істотно спрощена в порівнянні із звичайною.
Список літератури курсової Стадії кримінального процесу - більше 20 джерел, обмовка. Бібліографічні описи посилань, кар'єра у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Досвід в даній сфері в різних країнах накопичений чернетка вельми різноманітний: отримання згоди суду або судді на застосування тієї або іншої міри процесуального примушення, доставление затриманого до судді для перевірки законності і обгрунтованості застосованої міри, оскарження до суду в лісгосп цілях перевірки законності і обгрунтованості арешту або затримання і т.п. Наприклад, у Франції попереднє слідство здійснюють не посадові особи органів виконавчої влади, але слідчі судді. Крім того, існують органи попереднього коаліція наслідку другого ступеня - слідчі камери, які організаційно входять до складу апеляційного суду (ч. 1 ст. 191 КПК Франції) і складаються не з чиновників органів виконавчої влади, але з суддів. вагітність Слідчі камери як органи попереднього наслідку другого ступеня і покликані здійснювати ефективний судовий контроль за законністю дій і рішень слідчих суддів, що є органами попереднього наслідку першого ступеня. Слідчі камери естоппель наділені повноваженнями не тільки розглядати скарги на рішення слідчих суддів, але мають право також визнавати їх акти недійсними і вилучати з кримінальної справи. У певних випадках слідча камера має право наркомат самостійно здійснювати слідчі дії в цілях збирання доказів і навіть вилучати справу у слідчого судді для закінчення наслідку першої інстанції.
Посилання в тексті роботи Стадії кримінального процесу - в квадратних дужках, барбадос- відповідно до чинних вимог ВАК.
До злочинів, тисяцкий в результаті здійснення яких може бути застосована конфіскація, відносяться діяння, передбачені наступними розділами і статтями УК РФ: гл. 16 "Злочинів проти життя і здоров'я" (ст. 105 - вбивство; ч. 2 посібник ст. 111 - умисне спричинення тяжкої шкоди здоров'ю); гл. 17 "Злочинів проти свободи, чести і достоїнства особи" (ч. 2 ст. 126 - викрадання людини; ст. 127 - торгівля людьми; ст. власність 1272 - використання рабської праці); гл. 19 "Злочинів проти конституційних прав і свобод людини і громадянина" (ст. 146 - порушення авторських і суміжних прав; ст. 147 - порушення винахідницьких і овердрафт патентних прав); гл. 21 "Злочину проти власності" (ст. 164 - розкрадання предметів, що мають особливу цінність); гл. 22 "Злочини у сфері економічної діяльності" (ч. 3, 4 ст. 184 - підкуп метьюріті учасників і організаторів професійних спортивних змагань і видовищних комерційних конкурсів; ст. 186 - виготовлення або збут підроблених грошей або цінних паперів; ст. 187 - виготовлення або збут підроблених кредитних або відставка розрахункових карт і інших платіжних документів; ст. 188 - контрабанда; ст. 189 - незаконний експорт або передача сировини, матеріалів, устаткування, технологій, науково-технічної інформації, незаконне виконання робіт (надання послуг)
Курсова робота завіс тари - Стадії кримінального процесу була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Цивільний позов в кримінальній справі пред'являється до обвинуваченому або іншим особам, що несуть матеріальну відповідальність за його дії. Сумісний окольничий розгляд і дозвіл цивільного позову і кримінальної справи обумовлений тим, що точне встановлення розміру шкоди має не тільки цивільно-правове, але і кримінально-правове значення для правильної кваліфікації діяння, для вирішення питання двовладдя про наявність або відсутність складу злочину і головного питання кримінального судочинства - про винність особи. У таких випадках встановлення шкоди, нанесеної злочином, стає невід'ємною частиною кримінального процесу. Через ст. 73 технополіс КПК характер і розмір шкоди, як і решта підлягають доведенню обставини, пов'язані з цивільним позовом, встановлюються по правилах карно-процесуального закону (ст. ст. 74, 85 КПК). Це означає покладання обов'язку доведення ангажемент характеру і розміру шкоди, заподіяної злочином, як обставин, що входять в предмет доведення у кримінальній справі, на сторону звинувачення. Разом з тим цивільний позивач має право збирати і представляти письмові канцелярист документи і предмети для залучення їх до кримінальної справи як докази (ст. 86 КПК).
Випадкові юридичні терміни - союзпатент, а також вираз - опініо юріс.
У разі припинення попереднього слідства на підставі п. 1 ч. 1 ст. 208 КПК слідчий зобов'язаний приймати заходи до встановлення особи, підмета притягненню як обвинуваченого, забруднювач як особисто, так і використовуючи можливості органу дізнання. У випадках, коли у припиненій кримінальній справі невідкладні слідчі дії виконувалися органом дізнання, але встановити особу, що скоїла злочин, не вдалося, орган крос-умова дізнання зобов'язаний за власною ініціативою приймати розшукові і оперативно-розшукові заходи для встановлення особи, що скоїла злочин, повідомляючи слідчого про результати (ч. 4 ст. 157 КПК). Проте після припинення попереднього слідства статхаудер у зв'язку з невстановленням особи, підмета притягненню як обвинуваченого, слідчий повинен направити в орган дізнання письмове доручення про проведення оперативно-розшукових заходів з метою встановлення особи, що скоїла злочин (п. 4 екстрафрахт ч. 2 ст. 38 КПК). З тією ж метою слідчий може направляти запити, витребувати матеріали, отримувати думку фахівця, підготовлену за дорученням слідчого (ч. 4 ст. 21 КПК), приймати представлені предмети судочинство і документи (ст. 86 КПК), отримувати пояснення.
Перед придбанням роботи Стадії кримінального процесу Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також чиста тратта.
Матеріальними (фактичними) підставами провадження судової експертизи є необхідність спеціальних знань в прерогатива області науки, техніки, мистецтва або ремесла для встановлення обставин, що підлягають доведенню у кримінальній справі. Але існують декілька обов'язкових матеріальних (фактичних) підстав, в результаті яких провадження судової експертизи обов'язкове. Це злочинність для: 1) встановлення причини смерті; 2) встановлення характеру і ступеня шкоди, заподіяної здоров'ю; 3) встановлення психічного або фізичного стану підозрюваного, обвинуваченого, коли виникає сумнів в його осудності або здатності самостійно легалізація захищати свої права і законні інтереси в кримінальному судочинстві; 4) встановлення психічного або фізичного стану потерпілого, коли виникає сумнів в його здатності правильно сприймати обставини, що мають значення для кримінальної рукописання справи, і надавати свідчення; 5) встановлення віку підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, коли це має значення для кримінальної справи, а документи, підтверджуючі його вік, відсутні або викликають сумнів.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Стадії кримінального процесу. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. При перегляді цієї сторінки через браузер Opera можливе некоректне відображення розміщених нижче зображень, при якому текст на зображеннях важко читається, тому відкривайте цю сторінку через Internet Explorer, Firefox, Google Chrome і т.д. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - натисніть клавішу F5.

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Стадії кримінального процесу

Курсові роботи з кримінального процесу