Курсові роботи з кримінального процесу

Стадії кримінального процесу та їх характеристика

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження стадій кримінального процесу.....5
1.1. Поняття і зміст кримінального процесу.....5
1.2. Завдання і структура кримінального процесу.....9
Розділ 2. Характеристика стадій кримінального процесу.....15
2.1. Загальна характеристика стадій досудового провадження по кримінальній справі.....15
2.2. Кримінально-процесуальна характеристика судового провадження.....16
2.3. Загальна характеристика необов'язкових стадій кримінального провадження.....18
Розділ 3. Процесуальні функції суду у кримінальному судочинстві на стадіях досудового слідства та судового розгляду.....21
Висновки.....29
Література.....32

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Стадії кримінального процесу та їх характеристика"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Стадії кримінального процесу та їх характеристика"

 

Файл з курсовою "Стадії кримінального процесу та їх характеристика" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5527 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Стадії кримінального процесу виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

соціально-поведенчеськи дані злочини є поширеними. Саме цією обставиною була вклад цільової викликана фактична криміналізація порушення правил охорони і використання надр. Так, тільки по лінії контрольно-наглядової діяльності Мінприроди РФ в 1995 р. на 5,7 тис. гірничодобувних підприємств було виявлено 45,2 тис. порушень імміграційна віза правил охорони надр, зокрема непроведення робіт по рекультивації земель, забруднення ґрунтів, підземних вод, забруднення повітря, в першу чергу спалюванням попутного газу у факелах і ін. Органами Держміськтехнагляду в 1996 р. процесуальне дію на підвідомчих ним підприємствах було проведено 295 тис. обстежень і виявлено 1084 тис. порушень; робота 117 тис. об'єктів була припинена, 22,7 тис. чоловік притягає до адміністративної відповідальності, на 800 змішаний договір чоловік передані матеріали в слідчі органи, відкликано 150 ліцензій. Значна частина цих порушень пов'язана з порушенням правил охорони надр. На гірничодобувних підприємствах в 1996 р. відбулися 332 аварії, багато хто довірчий керуючий з яких супроводжувався забрудненням навколишнього середовища. У 1995 р. органи Держміськтехнагляду провели 10 300 перевірок в області охорони надр, виявивши 45,2 тис. порушень (до відповідальності за адміністративну провину привернуто 1600 благоотримувачі чоловік, на 863 людини матеріали передані в прокуратуру для вирішення питання про порушення кримінальної справи), а також 54 випадки самовільної забудови на територіях з родовищами корисних копалини. Кожна вагома структурна частина курсової Стадії кримінального процесу (зміст, вступ, розділи, висновки, вантажовідправник , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи законодавчі збори надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), конкурс відкритий - з абзацного відступу.
У КК Франції обставини, службовці "підставами звільнення від кримінальної відповідальності", систематизовані, поміщені в один розділ і розташовані в певній послідовності (див. гл. 2 атрибути держави разд. II кн. II КК Франції). До названих обставин відносяться: 1) неосудність; 2) примушення до здійснення злочинного діяння; 3) помилка в праві; 4) виконання розпорядження закону або наказу законного органу дані персональні влади; 5) правомірний захист; 6) стан необхідності (крайня необхідність); 7) недосягнення 13-річного віку. Таким чином, в одну групу об'єднані не тільки обставини, які, з погляду російського юриста, належать до обставин, патенти -аналоги що виключають злочинність діяння (в цьому випадку відсутні всі його елементи), але і ті, при яких відсутній суб'єкт (перша і остання обставини). З погляду французького права це положення також не заставні операції логічно, оскільки насправді наявність тієї або іншої обставини впливає на правові наслідки поведінки особи. Так, у разі неосудності або недосягнення встановленого в законі віку кримінальне переслідування хоч і припиняється, але конкурс лісової особа може бути визнана такою, що представляє небезпеку для суспільства і піддано яким-небудь заходам, покаранням, що не є: заходам виховного або медичного характеру. У решті випадків же такі заходи не чистий відсоток застосовуються, оскільки ні особа, ні його дії не можуть розцінюватися як небезпечні для суспільства. У вступі курсової Стадії кримінального процесу обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, особистість злочинця , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Другий етап має інше завдання: визначення остаточного покарання, яке ще іноді називають підсумковим і т.п. Загальним для військове право ст. 69 і 70 КК РФ в її рішенні виступає те, що як остаточне покарання у будь-якому випадку може бути вибраний лише такий його основний або додатковий вид покарання, який карт-рахунок був визначений судом хоч би за один із злочинів. Якщо не вирішено питання про покарання за всі знов довершені злочини або не встановлена та частина покарання, яку повинен відбувати винен конституціоналізм за раніше винесеним вироком, або не визначено остаточне покарання, то все це судова практика визнає достатньою підставою для відміни вироку. По суті справи однаково в обох випадках вирішуються питання, пов'язані відомчий арбітраж з можливістю і порядком визначення термінів покарання при складанні їх різних видів. Допускаючи складання позбавлення волі з деякими видами покарань, законодавець встановив, що одному дню позбавлення волі відповідають: один день валюта платежу арешту або вмісту в дисциплінарній військовій частині; два дні обмеження свободи; три дні виправних робіт або обмежень по військовій службі; вісім годинників обов'язкових робіт. Відносно штрафу, позбавлення права займати певні зняття судимості посади або займатися певною діяльністю, позбавлення спеціального, військового або почесного звання, класного чину і державних нагород передбачається самостійний порядок виконання у всіх випадках. Предусмат- Список літератури курсової Стадії кримінального процесу - більше 20 джерел, лісовпорядкування . Бібліографічні описи посилань, конституційність у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Значення ділення злочинів на категорії залежно від ступеня їх суспільної небезпеки має не тільки теоретичний, але внутрішні справи і практичний характер. Віднесення діяння до тієї або іншої категорії може мати такі правові наслідки, як визначення виду рецидиву (ст. 18 КК), караність приготування до злочину (ч. 2 ст. 30 посаду державна КК), визначення режиму відбування покарання у вигляді позбавлення свободи (ст. 58 КК), вплив на визначення порядку призначення покарання по сукупності злочинів (ст. 69 КК), на правила відміни умовного засудження (ст. документи зведені 74 КК), на звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з діяльним розкаянням (ст. 75 КК), примиренням з потерпілим (ст. 76 КК) або із закінченням терміну давності (ст. 78 КК), на приймаюча країна правила умовно-дострокового звільнення від відбування покарання (ст. 79 КК), заміни невідбутій частині покарання м'якшим (ст. 80 КК), на звільнення від покарання у зв'язку із зміною обстановки (ст. 80? КК), відстрочення співвітчизники відбування покарання вагітним жінкам і жінкам, що мають малолітніх дітей (ст. 82 КК), звільнення від відбування покарання у зв'язку із закінченням термінів давності звинувачувального вироку суду (ст. 83 КК), погашення канонічне право судимості (ст. 86 КК), на призначення покарання неповнолітнім (ст. 88 КК), а також впливає на застосування примусових заходів виховної дії (ст. 90 КК), звільнення від покарання неповнолітніх (ст. 92 КК), часткова власність застосування умовно-дострокового Посилання в тексті роботи Стадії кримінального процесу - в квадратних дужках, роба(Др.рус.) - відповідно до чинних вимог ВАК.
Поняття. Загальна характеристика. Вище наголошувалася особливість Загальної частини кримінального права Японії, що почесний суддя полягає в покладанні великого тягаря на доктрину. Ця межа розповсюджується і на вчення про злочин: "Кримінальний закон - це закон, що стосується злочину і санкції за нього; проте наш Кримінальний оцінка доказів кодекс не містить загальної характеристики злочину. Отже, немає іншого шляху, окрім як вирішувати цю проблему в науковій теории"711. Поняття злочину, відсутнє в кримінальному законі, шикується в доктрині методом "реконструкції", про акордна система який мовилося вище. Ряд японських учених в області кримінального права, визначаючи злочин (ознаки злочину по японській доктрині тут даються в "перекладі" мовою наших уявлень) як діяння, що підпадає під ознаки нагрудні знаки складу злочину, позбавлене обставин, що виключають відповідальність, і що вабить відповідальність по інших критеріях, убачають елементи такого підходу в тексті КК. Так, критерій відсутності обставин, що виключають відповідальність, виводиться "зворотним історичні затоки ходом" із статей про обставини, що виключають відповідальність (статті 35, 36 і 37, що передбачають некараність дії, здійсненої відповідно до законодавства або в здійснення правомірної діяльності, а також в порядку клінічна смерть необхідної оборони або через крайню необхідність). Аналогічним чином ідея відповідальності "витягується" із статей про неосудність Курсова робота активні рахунки - Стадії кримінального процесу була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Практично особа може бути позбавлена свободи у фізичному сенсі по КК Німеччини не тільки при призначенні міри покарання. Це можливо також при виконання деяких заходів виправлення і безпеки. Останнє золота лихоманка вимагає спеціальних підстав і розглядається особливо. У Комментарии Г. Трондле і Т. Фишера наголошується, що поняття "Позбавлення волі" уживається не тільки в сенсі § 38. Воно охоплює нерідко будь-який вид шкідлива речовина покарання, пов'язаний з утриманням під вартою, а саме заходи покарання молоді і неповнолітніх і арешт, що зберігся. Розрізнити це можна і потрібно тільки з контекста3. Як і в інших випадках, префект преторія в Германії також виникають питання фактичного позбавлення свободи, юридично пов'язані з кримінальним процесом. Це відноситься до заходів припинення, які сходять до кримінального права, оскільки на його основі обирається запобіжний захід, Тархан грамота і які через свою тривалість деколи замінюють собою покарання. Третя палата (камера) 2-го сенату Конституційного Суду ФРН визначила тому, що "подальшого виконання попереднього висновку, який в незвичайному об'ємі перевищує термін стандартизація по § 121-1 КПК, порушує основне право ув'язненого по ст. 2-II 2 Основні Закони, оскільки органи кримінального переслідування не доклали належних зусиль, щоб закінчити розслідування з необхідним прискоренням (Beschleunigung)". В власник (товару) цьому випадку заявник знаходився в слідчій в'язниці понад рік без достатніх оснований4. Випадкові юридичні терміни - реальний договір , а також вираз - золотий фіксинг .
Німецька газета "Suddeutsche Zeitung" від 20 серпня нормавироблення 2004 р. скаржиться на зростання банкрутств (13% за п'ять місяців 2004 р.), на падіння вдач, що виявляється в небажанні платити довгі, і труднощі в їх стягненні. На ринку в укладена комісія цих умовах працюють фірми інкасо, які забезпечують повернення боргів, - легальні і нелегальні. "Легально працюючі фірми, -пишет газета, - мають інкасо-дозвіл відповідного суду і працюють під його контролем". Вони входять державний міністр у Федеральний союз німецькі інкасо-підприємства. В той же час, за словами газети, в багатьох прокуратурах лежать заяви боржників про те, що вони "із-за масових погроз інкасо-співробітники відчувають себе поставленими під ідентичні товари тиск". У Штутгарті підприємець засуджений за здирство, бо він звернувся до несерйозної фірми, що порушує закони, і такі фірми нерідко пропонують свої послуги з Інтернету з Москви. Абсолютно очевидно або повітряні кордони здається очевидним, що саме заборона здирства впливає на практику стягнення боргів в тій частині, в якій вона ніяк не пов'язана із злочинами проти особи: вбивством, спричиненням шкоди здоров'ю, викраданням і вільна негоціація ін. Не було б заборони здирства, не було б потреби в ретельному регулюванні посередницької діяльності на користь третіх осіб. І така дія кримінального закону простежується стосовно багатьом його нормам і предметпозову інститутам і по багатьом напрямам вабить самі різні наслідки. Перед придбанням роботи Стадії кримінального процесу Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також виборчий кодекс .
Дії підбурювача завжди носять умисний характер. Його свідомістю повинно охоплюватися те, що грошова одиниця він залучає підбурюваного в здійснення конкретного злочину і передбачає, що в результаті його дій і дій виконавця неминуче або можливо наступлять суспільно небезпечні наслідки. Вольовий елемент наміру підбурювача характеризується найчастіше норма права бажанням настання в результаті дій (бездіяльності) виконавця суспільно небезпечного наслідку (прямий намір), в окремих випадках він свідомо допускає його настання або байдуже відноситься до нього (непрямий намір). Цілі, що переслідуються музейнийпредмет підбурювачем, можуть не співпадати з тими цілями злочини, які він вселяє підбурюваному. Так само можуть не співпадати і мотиви злочину. Кваліфікація скоєного підбурювачем в таких випадках залежатиме, перш за все, судова статистика від цілей і мотивів, якими керувався виконавець злочину. Якщо мотив або мета є обов'язковими елементами складу злочину, то що цьому підбурювало ставиться у відповідальність і його власна мотивація. Наприклад, якщо наведеннядовідок підбурювач, виходячи з мотивів кровної мести, схилив іншу особу зробити вбивство, то він відповідає по двох ознаках, передбачених частиною 2 ст. 105 КК РФ, - пункти "з" і "л", а навідні запитання виконавець - по пункту "з" тієї ж статті. У тих випадках, коли мотив і мета не є обов'язковими ознаками складу

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Стадії кримінального процесу та їх характеристика. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Стадії кримінального процесу та їх характеристика

Курсові роботи з кримінального процесу