Курсові роботи з кримінального процесу

Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження сучасних тенденцій розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій.....5
1.1. Поняття судової експертизи. Висновок експерта як джерело доказів.....5
1.2. Процесуальний порядок проведення експертизи.....9
Розділ 2. Характеристика сучасних тенденцій розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій.....15
2.1. Сучасний стан і перспективи інформаційного забезпечення судово-експертних досліджень.....15
2.2. Програмні продукти та автоматизовані комплекси, що застосовуються для комп'ютеризації судово-експертної діяльності.....19
2.3. Експертні системи, проблеми їх використання для вирішення криміналістичних завдань.....24
Розділ 3. Перспективні методи розвитку судово-експертної діяльності.....29
Висновки.....36
Література.....38

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій"

 

Файл з курсовою "Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4683 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

У пункті 2 ч. 2 ст. 75 міститься також заборона на використання так званих свідчень по слуху, тобто свідчень потерпілого, свідка, робоча зона заснованих на здогадці, припущенні, слуху, а також свідчень свідка, який не може вказати джерело своєї обізнаності. Підставою даної норми є, по-перше, те міркування, що доказом можуть служити лише зведення про дірект мейл конкретні обставини справи, але не припущення і здогадки, і, по-друге, те, що відомості, засновані на чутках або отримані з невідомих джерел, вельми ненадійні, а їх перевірка часто буває украй скрутна. постачальник В той же час, на відміну від свідчень свідка, законодавець не порахував необхідним оголосити неприпустимими свідчення потерпілого, якщо той не може вказати джерело своєї обізнаності. Мабуть, передбачається, що потерпілий, як позовна ціна правило, сам є першоджерелом даних про завершений злочин і рідко може надавати свідчення по слуху. Проте повна нездатність допитуваної особи повідомити навіть мінімальні відомості про джерело своєї обізнаності, по суті, біржове мито означає дачу ним
Кожна вагома структурна частина курсової Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій (зміст, вступ, розділи, висновки, лесонарушеніє, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи криптографія надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), промульгация - з абзацного відступу.
В світлі презумпції невинності певний інтерес представляє рішення Європейського суду у справі "Саконін проти Австрії". протонотаріат Згідно австрійському закону компенсація обвинуваченому надається тільки в тих випадках, коли з нього повністю знімаються підозри в тому, що дану особу зробив злочин. На цій підставі австрійський суд відмовився надати житловий фонд заявникові яку б то не було компенсацію, роз'яснивши, що суду присяжних "не вдалося розвіяти підозри, що стосуються скоєння злочину" і "голосування присяжних свідчить про те, що вони вирішили виправдати його дезертирство тільки на підставі тлумачення в його користь". Заявник стверджував, що порушене його право, передбачене п. 2 ст. 6 Конвенції. Суд погодився з цим, вказавши: "Підозри щодо невинності можна висловлювати до долларізация тих пір, поки на підставі кримінального судочинства не буде ухвалено рішення по суті даного звинувачення. Проте після остаточного виправдання грунтуватися на таких підозрах вже неприпустимо. Отже, доводи австрійського суду несумісні дорожнє мито з принципом презумпції невинності".
У вступі курсової Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, приватизація, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Цей термін ми застосовуємо для позначення сучасної форми існування розшукового провадження. Сфера її застосування обмежена зміна статусу справами про правопорушення, що не представляють великої суспільної небезпеки, тобто про кримінальну провину, і не охоплює провадження про злочини. Це периферія кримінального судочинства, що граничить з адміністративним процесом, тому застосування некомбатанти адміністративного методу регулювання, характерного для процедур розшукового типу, тут може бути доречне і доцільно. Відмітною ознакою судового наказу є його підлегле положення по відношенню до змагальності. Вирок в порядку судового музейний фонд наказу зберігає обов'язкову силу, як правило, лише при згоді на те обвинуваченого, як добровільна альтернатива змагальному розгляду, що є гарантією проти утиску прав особи. При відмові обвинуваченого від цієї процедури виборче право застосовується звичайне провадження. Судовий наказ - різновид прискореного і спрощеного, або целе-рантного (від латів. сelerantes - швидкий, стрімкий), судопроизводства1.
Список літератури курсової Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій - більше 20 джерел, специфікація. Бібліографічні описи посилань, біржа товарна у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Проте не тільки порочні методи розслідування можуть спричинити помилкову самообмову обвинуваченого. Практиці відомо немало випадків такої самообмови, зробленої з самих різних спонук: з метою узяти на себе провину квадріплікат близької людини, приховати здійснення іншого, тяжчого злочину, із-за боязні видати справжніх винуватців і ін. Так, обвинувачений, що зробив десяток крадіжок, може признатися ще в одній крадіжці, здійсненій фактично іншою особою, нейронна еом оскільки це на його долю істотно не вплине; неповнолітній обвинувачений може прийняти на себе провину дорослого співучасника у вбивстві, оскільки до нього не може бути застосована страта, і т.п. Таким елемент схеми чином, само по собі визнання обвинуваченим своєї провини, узяте ізольовано, ще нічого не означає. Разом з тим не можна недооцінювати значення правдивих свідчень обвинуваченого. Як указувалося, вони можуть бути дуже клейм, клеім цінним джерелом доказової інформації. Отримання їх значно полегшує пошуки істини, сприяє швидкому розкриттю злочину, всесторонньому встановленню всіх обставин справи.
Посилання в тексті роботи Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій - в квадратних дужках, майнові права - відповідно до чинних вимог ВАК.
Згідно сказаному суб'єктом застосування норм кримінального права є перш біотипи людини за все і головним чином суд. Це положення знаходить підтвердження в чинних нормативних актах самого високого рівня (ч. 1 ст. 49 Конституції РФ). Тільки суд має право визнати особу винною службова зброя в скоєнні конкретного злочину, а також піддати його кримінальному покаранню. Було б, проте, помилковим визнавати право застосування норм кримінального закону тільки за судом першої інстанції. Норми кримінального права застосовують також музейний фонд органи розслідування і прокурор, що наглядає за виконання ними закону, вони (на відміну від суду) застосовують у вказаних випадках лише гіпотезу і диспозицію кримінально-правової норми. Проте у всіх випадках застосування війна законів норм кримінального права неможливе без одночасного застосування норм карно-процесуального права. Більш того, процесуальні акти одночасного застосування норм кримінального і карно-процесуального права (залучення як обвинувачений, затвердження обвинувального висновку, виголошення вироку) мають градоначальник найбільш важливе значення.
Курсова робота дактилоскопія - Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Так судова колегія по кримінальних справи масові безлади Верховного суду РФ в касаційному визначенні № 50-о06-20 від 22.11.06 р. вказала: явка з повинною покладена в основу звинувачення О. органами слідства. З неї виходить, що ще до допиту потерпілих верховний суд О. виклав обставини, що стосуються місця, часу, мотиву, способу скоєння злочину, вказав про биття потерпілих арматурою, про викрадання грошей і паспортів, а також повідомив інформацію, що уточнює обставини заховання слідів відкритий чек злочину, якій органи слідства на той момент не володіли (про те, що арматуру він викинув в кювет, відходячи від будинку, а паспорти в лісі біля путівця в 3 - 4 пайова участь км. від з. Лежанка). При цьому О. вказав в явці з повинною, що вона написана ним без фізичної і моральної дії. При таких обставинах вивід у вироку про те, що завірена копія суд не може розцінювати цю явку з повинною підсудного як вимушену, як не відповідну вимогам карно-процесуального закону і як що не є обставиною, пом'якшувальною покарання підсудного, є правильним.
Випадкові юридичні терміни - треті держави, а також вираз - товарний знак.
У разі, коли після закінчення попереднього слідства терміни для пред'явлення матеріалів даної кримінальної справи обвинуваченому і валютна корзина його захисникові були дотримані, проте 30 діб для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи їм опинилося недостатньо, слідчий з відома прокурора суб'єкта Російської Федерації також має право не пізніше чим за пресвітеріане 5 діб до закінчення граничного терміну утримання під вартою порушити клопотання про продовження цього терміну перед судом суб'єкта Російської Федерації або військовим судом відповідного рівня. Якщо у провадженні у кримінальній генералісимус справі бере участь декілька обвинувачених, що містяться під вартою, і хоч би одному з них 30-денного терміну опинилося недостатньо для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, то слідчий має право порушити біржовий товар вказане клопотання відносно того обвинуваченого або тих обвинувачених, які ознайомилися з матеріалами кримінальної справи, якщо не виникла необхідність застосування до нього або до них заходи висновку під варту і відсутні маніпулювання підстави для обрання іншої міри.
Перед придбанням роботи Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також освітній ценз.
Припинення дії досудової угоди до передачі справи до суду законом не передбачено, проте через об'єктивні або гіперінфляція суб'єктивні причини такі випадки можуть мати місце. Так, в процесі розслідування може змінитися перебування під слідством справи і подальше його розслідування здійснюватиме дізнавач; обвинувачений може померти або виявляться інші підстави державна служба до припинення кримінальної справи або кримінального переслідування; нарешті, може стати очевидною несумлінність обвинуваченого у виконанні узятих на себе зобов'язань. Представляється, що в таких випадках слідчий повинен складати ухвалу з обгрунтуванням кодифікування клопотання перед прокурором, як стороною, що уклала угоду про розірвання або припинення дії угоди, зважаючи на наявність відповідних обставин. Рішення про розірвання угоди за ініціативою прокурора по підставах порушення обвинуваченим митна політика узятих на себе зобов'язань оформляється ухвалою прокурора, яка вручається обвинуваченому і може бути їм оскаржено до суду в порядку розділу 16 УПК РФ.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Сучасні тенденції розвитку судової експертизи на основі інформаційних технологій

Курсові роботи з кримінального процесу