Курсові роботи з кримінального процесу

ЦИВІЛЬНИЙ ПОЗОВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття й значення позову у кримінальному процесі.....5
Розділ 2. Підстави, предмет і порядок пред'явлення цивільного позову. Доказування цивільного позову на досудовому слідстві в суді.....9
Розділ 3. Поняття заходів забезпечення цивільного позову в кримінальній справі.....22
Розділ 4. Розгляд цивільного позову судом.....30
Висновки.....37
Література.....39

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Цивільний позов у кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Цивільний позов у кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Цивільний позов у кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  2589 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Цивільний позов у кримінальному процесі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Примітним є рішення еділ судової колегії по кримінальних справах Верховного суду РФ, що відзначила, що Ухвалою Московського міського суду І. продовжений термін утримання під вартою до 3 травня 2005 р. - до моменту закінчення воїс ознайомлення обвинуваченого і його захисника з матеріалами кримінальної справи і напряму прокурором кримінальної справи до суду. Як видно з матеріалів справи у відношенні І., звинуваченого в здійсненні злочину, передбаченого ч. стіл 1 ст. 105 УК РФ, він повідомлений про закінчення попереднього слідства в січні 2005 р. і за два дні (17 і 18 січня 2005 р.) ознайомився з двома томами кримінальної форум справи. Після цього протягом двох тижнів кримінальна справа для ознайомлення йому не пред'являлася. Протягом подальших двох днів (2 і 3 лютого 2005 р.) І. ознайомився з рештою томів кримінальної справи. агреман Потім послідувало клопотання про продовження терміну утримання під вартою. Відміняючи ухвалу, судова колегія вказала, що, погоджуючись з клопотанням про продовження терміну змісту І. під вартою, суд не перевірив, з якої відок причини була така тривала перерва в ознайомленні із справою і чи ознайомився І. із справою на момент розгляду клопотання. Доводи касаційної скарги І. про те, що з 3 лютого 2005 режим р. справа для ознайомлення не пред'являлася, підтверджені графіком ознайомлення І. і його адвоката з матеріалами справи. Цій обставині суд оцінки не дав, так само як не оцінив він те, яким абекор чином слідчий пред'являв матеріали справи для ознайомлення іншим обвинуваченим і їх захисникам. Колегія відзначила, що затягування ознайомлення із справою не по провині обвинуваченого, а унаслідок інших причин не може служити маршал підставою до продовження терміну утримання під вартою.
Кожна вагома структурна частина курсової Цивільний позов у кримінальному процесі (зміст, вступ, розділи, висновки, страйк, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи ареал надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), побої - з абзацного відступу.
Як вже ділер мовилося вище, всяке змагання, у тому числі і судове, припускає наявність сторін. Умови справедливого змагання вимагають, щоб сторони знаходилися в однакових "вагових категоріях", тобто були приблизно рівні; інакше змагання перетвориться юс соли на свою протилежність - кримінальну розправу. Причому мова йде саме про рівність, а не про формальне рівноправ'я, яке досить для створення умов справедливого протиборства тільки тоді, коли сторони не тільки загроза юридично, але і фактично рівні між собою. Якщо ж спочатку сторони володіють істотно різними можливостями, вони повинні бути забезпечені і різними правами, які в цьому випадку врівноважують сумарні позиції сторін. хайрінг Тому в публічно-позовному провадженні, де сперечаються держава і особа, на стороні останньою знаходиться так зване favor defensionis (лат.) - перевага захисту. Чи варто тепер дивуватися, що процесуальний статус державного кримінального де-юре переслідувача багато в чому не співпадає із статусами обвинуваченого і захисника? Навіть у судовому засіданні, де сторони мають зовні тотожні права за уявленням і дослідженням доказів, заявою клопотань, висловом думок відгул і виступом в судових дебатах, в цілому їх процесуальне положення далеко не співпадає - адже тягар доведення, як правило, лежить на обвинувачі, а всі сумніви тлумачаться на користь обвинуваченого. У татьба статті 244 КПК даний принцип сформульований як "рівність прав сторін". Згідно цій нормі "в судовому засіданні сторони звинувачення і захисту користуються рівними правами на заяву відведень і клопотань, представлення доказів, ностро участь в їх дослідженні, виступ в судових дебатах, представлення суду
У вступі курсової Цивільний позов у кримінальному процесі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, обрання, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Отже, уряд рф стягнення процесуальних витрат залежить від того, чи є вирок звинувачувальним або виправдувальним. Якщо вирок звинувачувальний, то суд має право стягнути із засудженого (незалежно від призначення йому покарання) витрати, окрім: а) дефляція витрат на перекладача, оскільки право на допомогу перекладача надається безкоштовно (ст. 18 КПК РФ); би) витрат на захисника, якщо обвинувачений (підозрюваний) заявив про відмову від захисника, але відмова не була дуумвіри прийнята органами, ведучими процес (ст. 50, 51); у) витрат у разі виголошення вироку в особливому порядку за згодою обвинуваченого з пред'явленим йому звинуваченням (ч. 4 ст. 316). При засудженні у делегат справі декількох осіб процесуальні витрати підлягають з них стягненню не в солідарному, а в пайовому порядку з урахуванням провини, ступеня відповідальності і майнового положення кожного засудженого. Коли засуджений неповнолітній, суд розправа може покласти обов'язок відшкодування витрат на його законного представника тільки з дотриманням наступних умов, передбачених цивільним правом (ст. 1074 ГК РФ): а) у самого засудженого немає доходів або іншого майна, пістоль достатніх для відшкодування витрат; би) законні представники не довели, що вони виконували свої обов'язки по вихованню належним чином; у) на момент виконання стягнення витрат засуджений ще не придбав повну дієздатність оборона (не досяг 18 років, не емансипований).
Список літератури курсової Цивільний позов у кримінальному процесі - більше 20 джерел, клєїмси. Бібліографічні описи посилань, лесбіянка у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
У широкому сенсі імітація явка з повинною - це не тільки привід для порушення справи. Крім того, вона може розглядатися як обставина: а) пом'якшувальне покарання (п. "и" ч. 1 ст. 61 УК РФ); би) зведення що звільняє від кримінальної відповідальності в спеціально передбачених кримінальним законом випадках (наприклад, явка з повинною хабародавця - примітка до ст. 291 УК РФ); у) що враховується на користь обрання легшого охоронець запобіжного заходу (ст. 99 КПК); г) що свідчить про діяльне розкаяння як підставу звільнення від кримінальної відповідальності (ст. 75 УК РФ; ст. 28 КПК); д) що свідчить про визнання своєї бэк-офіс провини, тобто звинувачувальний доказ. У зв'язку з великим (зокрема кримінально-правовим) значенням явки з повинною вона повинна прийматися і після початку провадження у кримінальній справі. На відміну від заяви явка з інтернет повинною в широкому сенсі зберігає своє значення і за відсутності удостоверительной підпису що з'явився з повинною. Значення пом'якшувальної обставини за явкою з повинною повинне зберегтися і в тому випадку, якщо ексцедент протокол або повідомлення не володіють необхідними реквізитами. Наприклад, громадянин по телефону повідомляє про здійснений ним злочин. При цьому називає повні дані про себе і про злочин (наприклад: "Я, такий-то, що магістрати проживає там-то, незаконно зберігаю таку-то вогнепальну зброю і має намір його здати
Посилання в тексті роботи Цивільний позов у кримінальному процесі - в квадратних дужках, база знань- відповідно до чинних вимог ВАК.
Підозрюваний, у мораторій відмінність обвинуваченого, - необов'язковий учасник стадії попереднього розслідування. Підозрюваний з'являється в процесі тоді, коли є підстави вважати, що дану особу зробив злочин, але цих підстав недостатньо для притягнення як обвинуваченого абсентеїзм особи. Підставами визнання особи підозрюваним виступають: збудження відносно особи кримінальної справи, застосування висновку особи під варту до пред'явлення звинувачення, затримання особи за підозрою в скоєнні злочину, за який може бути повернення призначене покарання у вигляді позбавлення свободи (коли це обличчя захопленого при здійсненні злочину або безпосередньо після його здійснення; коли потерпілі або очевидці вкажуть на дане обличчя як на злочин, що замовлення зробив; коли на нім особі або його одязі, при нім або в його житлі будуть виявлені явні сліди злочину; за наявності інших даних, що дають підставу підозрювати особу в скоєнні повірений злочину, якщо ця особа намагалася сховатися, або не має постійного місця проживання, або не встановлена його особа, або якщо прокурором, а також слідчим або дізнавачем з відома прокурора до суду мораторій направлено клопотання про обрання відносно вказаної особи запобіжного заходу у вигляді висновку під варту).
Курсова робота відповідач - Цивільний позов у кримінальному процесі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Виклик обвинуваченого, що знаходиться на волі, утриманець до слідчого здійснюється повісткою, яка йому вручається під розписку з вказівкою часу вручення, або за допомогою засобів зв'язку (ч. 4 ст. 171, ч. 2 ст. 188 КПК). У повістці повинно водний фонд бути вказано, хто викликається як обвинуваченого, куди і до кого, день і година явки, а також наслідки нез'явлення. У разі тимчасової відсутності обвинуваченого повістка для передачі йому вручається під розписку забудовник кому-небудь із спільно з ним проживаючих повнолітніх членів сім'ї або передається адміністрації по місцю його роботи або іншим особам і організаціям, які зобов'язані передати повістку за призначенням (ч. 3 ст. ціна страїк 188 КПК). Обвинувачений, який міститься під вартою, викликається через адміністрацію місця утримання під вартою. Обвинувачений не може притягати до відповідальності за нез'явлення по виклику без поважних причин, якщо був викликаний нашарування способом, не передбаченим законом. Поважними причинами нез'явлення по виклику визнаються: а) хвороба, що позбавляє обвинувачений можливості з'явитися; б) невчасне отримання обвинуваченим повістки; у) інші обставини, що позбавляють обвинувачений можливості з'явитися інтерналії в призначений термін.
Випадкові юридичні терміни - слідчі дії, а також вираз - аболіціонізм.
Частина 2 ст. 22 Конституції РФ надає робоче місце суду право ухвалювати рішення про арешт, про висновок під варту, утриманні під вартою осіб, підозрюваних і звинувачених в здійсненні злочинів. Це положення відповідає ч. 4 ст. 5 Європейській конвенції про бондхольдер захист прав людини і основних свобод. Раніше право заарештовувати, укладати під варту належало прокуророві, який в більшості випадків ухвалював рішення заочно, тобто у відсутність особи, яка заарештовувалася, і зобов'язаний був комунікація допитувати тільки невеликий коло, зокрема неповнолітніх осіб. Судова процедура повинна сприяти ухваленню законних і обгрунтованих рішень, зменшити кількість помилок при арешті (висновку під варту). Дана норма Конституції стала діяти після підозрюваний приведення карно-процесуального законодавства у відповідність з міжнародним законодавством. Згідно ч. 2 ст. 29 Карно-процесуального кодексу РФ від 18 грудня 2001 р. № 174-ФЗ (з подальшими змінами і доповненнями) тільки суд, поза рискою зокрема в ході досудового провадження, правомочний приймати рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді висновку під варту і про його продовження.
Перед придбанням роботи Цивільний позов у кримінальному процесі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також легалізація.
Призначення презумпції невинності полягає в процесуальній забороні суб'єктів кримінального зобов'язання судочинства, ведучих провадження у справі, а також будь-яких інших осіб відносно обвинуваченого (підозрюваного), що забезпечує всестороннє і повне дослідження обставин справи, виключає звинувачувальний ухил, захищає права особи, що притягає до прімачество кримінальної відповідальності. Презумпція невинності розглядається Європейським судом з прав людини не тільки як принцип кримінального судочинства, але і як "конкретне і реальне" право обвинуваченого вважатися невинним до процесуального моменту, певного шпіцрутени п. 2 ст. 6 Європейській конвенції про захист прав людини і основних свобод 1950 р.. Оскільки "вимога безсторонності суду є віддзеркаленням цього... принципу", Європейський суд розглядає презумпцію невинності ще і гіпотеза як один з елементів права на справедливий судовий розгляд. У рішенні у справі "Девєєр проти Бельгії" наголошується: "Презумпція невинності, втілена в п. 2... є разом з іншими правами складовими елементами преамбула поняття справедливого судового розгляду по кримінальних справах".

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Цивільний позов у кримінальному процесі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Цивільний позов у кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу