Курсові роботи з кримінального процесу

Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності

Поняття звільнення від кримінальної відповідальності та його зміст. Аналіз особливостей процесу регламентації звільнення від кримінальної відповідальності. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності.

ЧАРТИСТ

- лицо, финансовый аналитик, изучающий тенденции ценообразования на рынке ценных бумаг и осуществляющий соответствующий прогноз эволюции биржевых курсов в виде схем и графиков на основании этого анализа.

Источник - legaldictionary.ru

Спричинення тяжкої шкоди здоров'ю як спосіб примушування потерпілого до виконання вимог, що пред'являються, досить кваліфікувати по п. "в" ч. 3 ст. 163 УК. Смерть не охоплюється рамками даної статті. Тому у разі її спричинення необхідна додаткова кваліфікація. Якщо смерть, заподіяна по необережності, з'явилася наслідком тяжкої шкоди здоров'ю, скоєне додатково кваліфікується по ч. 4 ст. 111 УК. Умисне позбавлення життя вимагає додаткового посилання на п. "з" ч. 2 ст. 105 УК.
Дане поняття, на думку Н.А. Кузнецова, Н.Л. Мусхелішвілі і Ю.А. Шрейдера, витікає з двозначності терміну "інформація", що позначає з одного боку - відомості, з іншої - процес інформування. З позицій теорії інформаційної взаємодії провідна роль відводиться інформуванню, а "інформація як сукупність відомостей в нім грає роль агента", що діє, 328.

Курсові роботи з кримінального процесу