Курсові роботи з кримінального процесу

Процесуальний статус слідчого судді

Теоретичні засади дослідження процесуального статусу слідчого судді. Поняття суб'єктів кримінального провадження. Класифікація суб'єктів кримінального провадження. Місце слідчого судді в системі суб'єктів кримінального провадження. Аналіз особливостей процесуального статусу слідчого судді. Процесуальний статус слідчого судді. Повноваження слідчого судді щодо здійснення судового контролю у кримінальному процесі України.

ФАРАОН

(егип.) Титул древнеегипетских царей.

Источник - legaldictionary.ru

Застосування запобіжного заходу у вигляді спостереження командування військової частини допускається законом тільки з відома підозрюваного або звинуваченого, такого, що є військовослужбовцем. У ст. 104 УПК не вказане, в якому документі необхідно фіксувати згоду підозрюваного (обвинуваченого) на застосування даного запобіжного заходу. За звичаєм практики така згода відбивається в ухвалі про обрання цього заходу припинення.
Так, психіатрові потрібно знати справу навіть набагато глибше, ніж судді, для того, щоб дати свою експертизу про душевний стан підсудного під час здійснення злочину. Судовий досвід показує, що довідковий свідок, зведений в положення експерта, на суді виходить з своєї ролі і проявляє схильність висловити думку про те, що власне вже не підлягає його рішенню: наприклад, чи міг підсудний за даних обставин скоїти злочин чи ні?

Курсові роботи з кримінального процесу