Курсові роботи з кримінального процесу

Структура і порядок судового розгляду

Загальні положення судового розгляду. Межі судового розгляду та процедура судового розгляду. Судові дебати, останнє слово обвинуваченого. Питання, що вирішуються судом при ухваленні вироку.

КОЛОДКИ

- деревянное приспособление, надевавшееся до XIX в. на ноги арестантам для предупреждения побега.

Источник - legaldictionary.ru

Для повноти отримання доказів пізнаному пропонується назвати себе і дати пояснення за фактом його пізнання. Необхідно враховувати, що у цей момент він найчастіше приходить до висновку про безвихідність свого положення і може проявляти готовність до надання свідчень. Цей "момент істини" слід максимально використовувати для отримання від нього якомога більше інформації у справі. Свідчення пізнаного можуть бути занесені в протокол пізнання і засвідчені підписами всіх присутніх.
У ст. 108 УПК передбачені наступні приводи для порушення кримінальної справи: 1) заяви і листи громадян; 2) повідомлення громадських організацій; 3) повідомлення підприємств, установ, організацій і посадових осіб; 4) статті, замітки і листи, опубліковані у пресі; 5) явка з повинною; 6) безпосереднє виявлення органом дізнання, слідчим, прокурором або судом ознак злочину.

Курсові роботи з кримінального процесу