Курсові роботи з кримінального процесу

Судове слідство в українському кримінальному процесі

Поняття судового слідства в українському кримінальному процесі. Аналіз особливостей здійснення судового слідства. Початковий етап судового слідства. Процесуальний порядок дослідження доказів. Дії суду при встановленні в судовому засіданні неосудності обвинуваченого. Закінчення з'ясування обставин та перевірки їх доказами.

ГЕШЕФТ

(нем. Gescheft - подарок) - торговая операция, прибыльное дело, выгодная сделка.

Источник - legaldictionary.ru

Абсолютно інший характер мало б байдуже відношення до небажаних для винного наслідкам. Байдужість як психологічне переживання характеризується тим, що свідомість і воля не реагують на ту або іншу подію. Свідомість і воля при байдужості пасивні. Подію, до якої особа відноситься байдуже, проходять мимо його психіки, не викликаючи в ній ніяких переживань. Якщо небажання може супроводжуватися різким негативним переживанням по відношенню до події, то байдужість несумісна з таким переживанням. Можна було б, таким чином, говорити або про небажання при евентуальному намірі настання наслідків, або про байдуже до них відношення. Не можна суміщати те і інше.
Положення ст. 96 УК РФ можуть застосовуватися у випадках, коли особа, що досягла 18-річного віку, проте не досягла звичайного для цього віку рівня психічної і соціальної зрілості. Характер довершеного діяння в цій ситуації повинен бути пов'язаний з соціальною і психічною віковою незрілістю.

Курсові роботи з кримінального процесу