Курсові роботи з кримінального процесу

Судовий захист у кримінальному процесі України

Теоретичні засади дослідження судового захисту в кримінальному процесі України. Поняття захисту, його види і значення у кримінальному судочинстві. Сучасне забезпечення права на захист у кримінальному провадженні. Аналіз особливостей судового захисту в кримінальному процесі України. Процесуальне становище захисника. Права та обов'язки захисника. Обов'язкова участь захисника.

ФИРМАН

(перс.) Указ мусульманских монархов (шахов, султанов и др.)

Источник - legaldictionary.ru

Нам вже доводилося писати про те, що по суті кожен з передбачених в законі видів покарання (наприклад, штраф, конфіскація майна, позбавлення спеціального або військового звання, класного чину і державних нагород або ін.) має складну будову і може бути представлений як підсистема в загальній системі покарань. (69, з. 43). Одні і ті ж види покарання, що призначаються за різні злочини і відносно разних засуджених, можуть мати різний прояв - за своїм змістом, термінам, конкретним цілям, об'єктам дії, сприйняттю засудженими і такими, що оточують. Тим більше вони можуть виявлятися по-різному залежно від того, як основний або додатковий вони застосовуються. Проте від цього вони не перестають бути єдиними видами покарання.
"Коли опис приведеного звинувачення змінений по ходу судочинства, екстрадированное особа може тільки бути засуджена або засуджена [до...] в тому випадку, якщо новий опис елементів даного екстрадируемого злочину не змінює характер самого екстрадируемого злочину."

Курсові роботи з кримінального процесу