Курсові роботи з кримінального процесу

Докази та доказування в кримінальному процесі

Поняття процесу доказування, елементи процесу доказування. Поняття, способи збирання і перевірки доказів. Поняття і значення оцінки доказів. Поняття внутрішнього переконання як методу і результату оцінки доказів. Межі доказування і фактичний об'єм зібраних доказів.

ЧЕРТЕЖНИК

Должностные обязанности. Выполняет чертежные работы (чертежи деталей, сборочные чертежи, чертежи общего вида, габаритные и монтажные чертежи и другую конструкторскую документацию) по эскизным документам или с натуры в требуемых масштабах в туши или карандаше с соблюдением правил черчения. Составляет схемы, спецификации, различные ведомости и таблицы. Оформляет чертежи, делает необходимые надписи и проставляет условные обозначения.   Должен знать: методы и средства выполнения чертежных работ, основы технического черчения; инструменты и приспособления, применяемые при черчении; стандарты, технические условия и инструкции по оформлению чертежей и другой конструкторской документации; основы организации труда; основы законодательства о труде; правила внутреннего трудового распорядка; правила и нормы охраны труда.   Требования к квалификации. Начальное профессиональное образование без предъявления требований к стажу работы или среднее (полное) общее образование и специальная подготовка по установленной программе без предъявления требований к стажу работы.      

Источник - legaldictionary.ru

На жаль, прикладів такого роду шахрайства дуже і дуже многой Ще чого один типовий. У справі про розбійний напад і вбивство був затриманий і арештований громадянин Азербайджану М. Родственники обвинуваченого, спроможні люди, але не місцеві жителі, навели довідки і уклали угоду з найбільш "відомим і грамотним", як його порекомендували знайомі, адвокатом. Захисник оцінив рівень спроможності довірителів, а також те, що вони приїжджі, іноземці, практично нікого не знають в регіоні. Він зумів справити на них велике враження своїми розповідями про виграні справи. У приватній бесіді він називав десятки прізвищ керуєте-1 лей правоохоронних органів області, слідчих, прокурорів, суддів. Багато він називав по іменах, панібратськи, підкреслюючи неформальні, близькі з ними відносини. Тут же він "по секрету" розповів, що в місті, нібито, існують "розцінки за послуги" правоохоронних органів. Зітхаючи і ( клянучи корупцію у всіх ешелонах влади, адвокат поведал, що за умовну міру покарання у такій складній справі, такій тяжкій статті УК, відносно наїжджої особи знадобитися не менше 10 000 дол. тільки на хабарі для слідчих. Родичі покірливо видали гроші захисникові. Ніяких хабарів той нікому не передавав.
Забороняються дії, ущемляюча честь і гідність учасників слідчих дій і розголошування обставин приватного життя, що стали відомими (проект МЮ); 4) слідчий також повинен оберігати майнові інтереси учасників слідчих дій.

Курсові роботи з кримінального процесу