Курсові роботи з кримінального процесу

Обвинувачений у кримінальному процесі

Теоретичні засади дослідження статусу обвинуваченого в кримінальному процесі. Поняття суб'єктів кримінального провадження. Класифікація суб'єктів кримінального провадження. Поняття обвинуваченого. Особливості статусу обвинуваченого в кримінальному процесі. Характеристика прав і обов'язків обвинуваченого в кримінальному процесі. Проблемні аспекти нового Кримінального процесуального кодексу України щодо визначення статусу обвинуваченого.

КУПЮРА

(фр. coupure) - денежный знак (бумажные деньги), акция, облигация, банкнота, или другая ценная бумага с обозначенной на ней нарицательной стоимостью.

Источник - legaldictionary.ru

Г"1. Дія радянських кримінальних законів відносно діянь, здійснених за межами Союзу РСР радянськими громадянами. Відповідно до принципу громадянства (національним принципом, активним персональним принципом) громадяни Союзу РСР, що скоїли злочини за кордоном, підлягають кримінальній відповідальності по кримінальних законах Союзу РСР і союзних республік.^Поскольку передумовою застосування радянських кримінальних законів в даному випадку є радянське громадянство особи, що скоїла злочин за кордоном, необхідно в першу чергу уточнити, хто є громадянином СРСР.
Згідно Правилам дорожнього руху водій, зокрема, зобов'язаний: прийняти можливі заходи для надання допомоги що постраждав, викликати "швидку медичну допомогу", а в екстрених випадках відправити що постраждали на попутному, а якщо це неможливо, доставити на своєму транспортному засобі до найближчої лікувальної установи.

Курсові роботи з кримінального процесу