Курсові роботи з кримінального процесу

Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення

Науковий огляд проблеми. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Значення ОРД для процесу протидії злочинам.

КОМИЦИИ

(лат. comitia) - в Древнем Риме народное собрание; избирало должностных лиц, принимало законы, решало вопросы войны и мира. Было три вида К. : куриатные - собрания по куриям, центуриатные - по центуриям, трибутные - собрания всех граждан по территориальным округам - трибам. К концу I в. утратили значение.

Источник - legaldictionary.ru

Деякими авторами вже висловлювалася пропозиція про необхідність складання окремого письмового документа117, в якому указувалося б нове формулювання звинувачення і висловлювалися фактичні обставини в тому вигляді, як вони встановлені на думку прокурора, або формулювалася б думка про недоведеність або необхідність виключення із звинувачення якихось обставин. Подібний документ, як вважає З. Зеленін, "буде надійним засобом перевірки правильності дій суду - чи не вийшов він за рамки, визначені прокурором, чи не залишив без оцінки ті обставини, які прокурор порахував доказанними"118.
Але в цілому об'єктивні ознаки злочинів описані в Особливій частині значно детальніше і конкретно, чим суб'єктивні. Це пояснюється тим, що злочини розрізняються між собою в основному по зовнішній, об'єктивній стороні. Проте значення суб'єктивних ознак в рішенні питання про розмежування злочинів надзвичайно велике.

Курсові роботи з кримінального процесу