Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

Оперативно-розшукова характеристика шахрайства. Організаційно-тактичні прийоми розкриття шахрайства. Виявлення шахрайства. Виявлення і розкриття шахрайства, здійсненого шляхом зловживання довірою. Дії оперативного працівника із заяви про здійснення шахрайства. Особливості попередження шахрайства засобами оперативно-розшукової діяльності. Використання оперативної інформації для попередження, припинення і розслідування злочинів та інших протиправних діянь. Класифікація заходів оперативно-розшукової профілактики.

СКОНТО

- скидка со стоимости товара при расчете за товар до наступления срока платежа.

Источник - legaldictionary.ru

Неправомірне задоволення вимог кредиторів може виражатися в різних діях залежно від того, збуджено чи ні виробництво у справі про неспроможність. У першому випадку вводиться зовнішнє спостереження, потім - зовнішнє управління і (або) конкурсне виробництво. Всі операції по задоволенню вимог окремих кредиторів, здійснювані на цих етапах керівником або власником організації-боржника або індивідуальним підприємцем, злочинні за наявності крупного збитку.
Кримінальний кодекс РРФСР 1960 р. в ст. 20, озаглавленій "Меті покарання", визначив: "Покарання не тільки є карою за довершений злочин, але і має на меті виправлення і перевиховання засуджених у дусі чесного відношення до праці, точного виконання законів, пошани до правил соціалістичного гуртожитку, а також попередження скоювання нових злочинів як засудженими, так і іншими особами.

Курсові роботи з кримінального процесу