Курсові роботи з кримінального процесу

Правова основа ОРД

Теоретичні засади дослідження правової основи ОРД. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Характеристика правової основи ОРД. Конституція України - основна база правового регулювання оперативно-розшукової діяльності. Оперативно-розшукове законодавство України - правова основа оперативно-розшукової діяльності. Нормативно-правові акти виконавчих органів влади та правоохоронних відомств. Міжнародно-правове регулювання співробітництва правоохоронних органів по боротьбі зі злочинністю.

СКИПЕТР

(от гр. skeptron) - жезл, один из знаков монархической власти.

Источник - legaldictionary.ru

Правовий статус засуджених, їх обов'язки і основні права закріплені на рівні закону, що в сучасних умовах має виключно важливе значення, у тому числі і в плані неухильного дотримання законності при виконання кримінальних покарань. У найзагальнішому вигляді правове положення осіб, що відбувають кримінальні покарання, можна сформулювати як закріплене за допомогою правових норм положення засуджених під час відбування кримінального покарання.
Виконання покарання базується на принципах кримінально-виконавчого права, а виправна дія - на принципах педагогіки і психології. З'єднання виконання покарання і виправної дії утворює єдиний карательно- виправний процес. Основні засоби виправної дії включають наступне: режим, виховна робота, суспільно- корисна праця, здобування загальної освіти, професійне навчання і професійна підготовка і суспільна дія.

Курсові роботи з кримінального процесу