Курсові роботи з кримінального процесу

Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів

Сутність та класифікація спеціальної техніки. Поняття та загальна характеристика науково-технічних засобів у правоохоронній діяльності. Засади класифікації спеціальної техніки. Характеристика мети та завдань застосування оперативно-технічних засобів. Особливості та завдання застосування спеціальної техніки під час оперативно-розшукової діяльності в установах виконання покарань. Технічні засоби нагляду і контролю.

КЕНГУРУ

- название приема из парламентской практики Великобритании и некоторых других стран. Сводится к тому, что спикер на стадии доклада билля определяет, какие поправки из числа предложенных к законопроекту ставить на обсуждение, а какие нет. Вопрос решается по усмотрению спикера.

Источник - legaldictionary.ru

Ності) повинні розглядатися як підстави для арешту неповнолітнього обвинуваченого . Тут важко що-небудь заперечити. Проте слід мати на увазі. що особа неповнолітнього і ступінь його суспільної небезпеки повинні встановлюватися матеріалами кримінальної справи з урахуванням програми сформульованою законодавцем в ст. 392 У ПК РРФСР, т.е! з урахуванням віку, умов життя і виховання, причин і умов. що сприяли скоєнню злочину неповнолітнім. наявність дорослих підбурювачів або інших співучасників. За наявності даних про розумову відсталість неповнолітнього в обов'язковому порядку перевіряється і значення цього чинника в суспільній небезпеці обвинуваченого.
Рахунов Р. Д. Пересмотр вироків і визначень в президіях судів. М., 1956; My хіни И. И. Кассационное оскарження, опротестовування і перегляд вироків. М., 1956; До у новий а е. Ф. Советская касація як гарантія законності в правосудді. М., 1957; Рівлін А. Л. Пересмотр вироків в СРСР. М., 1958.

Курсові роботи з кримінального процесу