Курсові роботи з кримінального процесу

Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину

Теоретичні засади дослідження застосування затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину. Поняття запобіжних заходів. Види запобіжних заходів. Характеристика особливостей затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину. Затримання на підставі ухвали слідчого судді, суду про дозвіл на затримання з метою приводу (ст. ст. 187-191 КПК). Затримання без ухвали про дозвіл на затримання за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.

БЮДЖЕТ

Бюджет представляет собой форму образования и расходования денежных средств для обеспечения функций органов государственной власти. Закон РСФСР от 10.10.91 N 1734-I, ст. 1

Источник - legaldictionary.ru

Розвиток і реалізація кримінальної відповідальності можливі тільки в рамках кримінально-матеріального правовідношення, яке здійснюється в рамках кримінального процесу. Оскільки кримінальна відповідальність, злочинність і караність діяння визначені виключно в нормах кримінального права, то особливий порядок настання кримінальної відповідальності носить, безумовно, кримінально-матеріальний характер. Тому карно-процесуальний імунітет є похідним від кримінально-матеріальних.
Необгрунтована відмова з боку винного може бути виражена відкрито або в завуальованій формі. Винен при цьому може пояснити відмову відсутністю вакантних місць або послатися на людину, що ніби то вже оформляється на роботу. Взагалі необгрунтоване звільнення, як правило, здійснюється під прикриттям слушного приводу: банкрутства підприємства, ліквідації підприємства, установи і т.п.

Курсові роботи з кримінального процесу