Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття, суть і завдання кримінального процесу

Поняття і суть кримінального процесу. Типи кримінального процесу. Мета, принципи і завдання сучасного кримінального процесу. Мета і завдання сучасного кримінального процесу. Система принципів кримінального процесу. Система стадій кримінального процесу в Україні.

КРУПЬЕ

(фр. croupier - банкомет) - распорядитель игры в игорном доме, банкомет, следящий за игрой, выдающий выигранные и забирающий проигранные ставки.

Источник - legaldictionary.ru

Відповідно до ст.33 Федерального закону "Про прокуратуру Російської Федерації" прокурор зобов'язаний негайно звільнити своєю ухвалою що кожного міститься без законних підстав в установах, виконуючого покарання і міри примусового характеру, або порушуючи закон поміщеного до судово-психіатричної установи. Він також має право відмінити будь-яке дисциплінарне стягнення, накладене порушуючи закон, негайно звільнити своєю ухвалою осіб, незаконно встановлених в карцер, штрафний (дисциплінарний) ізолятор, одиночну камеру або приміщення камерного типу.
Фонограма, що передається слідчому, підлягає обов'язковому огляду з метою вивчення її технічних параметрів і зовнішнього вигляду, індивідуальних особливостей, наявності або відсутності ознак можливого внесення змін, перевірки її достовірності, цілісності, правильності оформлення і дотримання умов надання в розпорядження слідчого.

Курсові роботи з кримінального процесу