Курсові роботи з кримінального процесу

Докази та їх джерела в кримінальному судочинстві

Теоретичні засади дослідження доказів та їх джерел в кримінальному судочинстві. Поняття і елементи процесу доказування в кримінальному судочинстві. Докази у кримінальному процесі, їх ознаки та класифікація. Характеристика особливостей доказів та їх джерел в кримінальному судочинстві. Поняття, способи збору і перевірки доказів. Особливості збору і перевірки доказів в різних стадіях процесу. Поняття і значення оцінки доказів. Джерела доказів.

КАРЦЕР

(лат. career - темница, тюрьма) - специальное помещение для нарушителей установленного порядка в тюрьмах, армии и учебных заведениях. Для заключенных в К. устанавливался особо строгий режим.

Источник - legaldictionary.ru

У царювання імператриці Катерини II по відношенню до загальних злочинів страта визнавалася відміненою, що прямо заявлене в стверджувальному Указі 6 квітня 1775 р. (N 14294) (1735), а Указом 30 жовтня 1794 р. ( страчені Пугачов і його головний помічник Перфільев четвертуванням (1736), інші ж з найважливіших спільників Пугачова - відсіканням голови і повішенням. У всіх цих випадках справи розглядалися у Верховному кримінальному суді, особливо установленому Високими маніфестами, і злочинці засуджувалися до покарання на підставі Укладення 1649 р. і Військового і Морських статутів.
Тановіть, чи мав місце злочин, хто його зробив, винність обвинуваченого і ін. Очевидно, що встановлення цих обставин і заперечування їх повинно бути покладено на різних учасників судочинства "с сторони звинувачення" і "с сторони захисту". Рішення суперечки сторін покладене на суд - орган правосуддя.

Курсові роботи з кримінального процесу