Курсові роботи з кримінального процесу

Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві

Поняття і загальні положення досудового слідства. Поняття досудового слідства. Загальні положення досудового слідства. Поняття та процесуальний статус обвинуваченого. Поняття обвинуваченого. Забезпечення обвинуваченому права на захист. Нагляд прокуратури за додержанням прав людини і громадянина при досудовому слідстві.

РЕПЛИКИ

(от лат. replico - возражаю) - часть прений сторон, заключающаяся в возражениях, которыми обмениваются стороны в судебном процессе после произнесения основных речей и по поводу сказанного в них.

Источник - legaldictionary.ru

Має особливості звільнення від покарання у зв'язку із захворюванням військовослужбовця, що відбуває покарання у вигляді обмеження по військовій службі, вмісту в дисциплінарній військовій частині, арешту. Як відомо, військовослужбовці у разі захворювання, що робить їх непридатними до військової служби, підлягають звільненню з армії. Тому вони не можуть відбувати покарання, яке пов'язане з продовженням служби в армії і повинні бути звільнені від відбування такого покарання. Закон
При захворюванні психічним розладом, що позбавляє засудженого можливості усвідомлювати фактичний характер і суспільну небезпеку його дій (бездіяльності) або керувати ними, засуджений підлягає звільненню незалежно від характеру довершеного злочину і поведінки під час відбування покарання і інших обставин. Таким особам суд може призначити примусові заходи медичного характеру.

Курсові роботи з кримінального процесу