Курсові роботи з кримінального процесу

Загальна характеристика слідчих (розшукових) дій

Поняття та види слідчих (розшукових) дій в кримінальному процесі України. Поняття слідчих (розшукових) дій. Види та класифікація слідчих (розшукових) дій. Загальні умови провадження слідчих (розшукових) дій. Поняття та види загальних умов провадження слідчих (розшукових) дій. Характеристика загальних умов провадження слідчих (розшукових) дій.

ТУРИСТ

- гражданин, посещающий страну (место) временного пребывания в оздоровительных, познавательных, профессионально-деловых, спортивных, религиозных и иных целях без занятия оплачиваемой деятельностью в период от 24 часов до 6 месяцев подряд или осуществляющий не менее одной ночевки. Федеральный закон от 24.11.96 N 132-ФЗ, ст.1

Источник - legaldictionary.ru

Питання про визнання збитку значним залежить від конкретних обставин і вирішується при розгляді справи з обліком: категорії територій, що особливо охороняються, і об'єктів; їх економічній і соціальній (історичною, культурною, науковою, медичною і так далі) значущості; тягарі заподіяної шкоди; здібності природного ресурсу до самовідновлення; вартості пошкоджених, винищених компонентів природного середовища, обчисленого по відповідних методиках і таксах (вказані при розгляді складів злочинів, передбачених ст. 250, 256, 258, 260 УК), їх кількості і інших обставин.
Прокурор має право і зобов'язаний негайно звільняти своєю ухвалою що кожного міститься без законних підстав в установах, виконуючих покарання, або порушуючи закон підданого затриманню, попередньому висновку або поміщеного до судебнопсихиатрическое установи (ст. 33, 34 Федеральні закони "Про прокуратуру Російської Федерації").

Курсові роботи з кримінального процесу