Курсові роботи з кримінального процесу

Закiнчення досудового розслiдування

Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.

ИМПОРТ

Ввоз иностранных товаров для реализации их на внутреннем рынке страны-импортера. Импорт обычно оценивается таможенной статистикой по ценности товаров в момент перехода ими таможенной границы государства, куда они ввозятся, т.е. по ценам СИФ (цена товара в стране происхождения плюс стоимость расходов по перевозке до страны назначения и страхованию). В 13 странах, в том числе в США, Канаде и ряде других, импорт оценивается по ценам ФОБ.

Источник - legaldictionary.ru

На основі уявлень про моральність отримали законодавче закріплення розпорядження про заборону створювати небезпеку для здоров'я осіб, що беруть участь в слідчому експерименті (ст. 181 УПК), а при отриманні зразків для порівняльного ісследованія- застосовувати методи, що небезпечні для життя і здоров'я людини або принижують його честь і гідність (ч. 2 ст. 202 УПК); що зобов'язують приймати заходи до того, щоб не оповістили виявлені в ході обшуку обставини приватного життя особи, в приміщенні якого був вироблений обшук, його особиста і (або) сімейна таємниця, а також обставини приватного життя інших осіб (ч. 7 ст. 182 УПК), і проводити огляд особи, що супроводжується його оголенням, в окремому приміщенні лікарем або іншим фахівцем (ч. 2 ст. 290 УПК).
Етичну основу мають і багато інших заборон, про які буде сказано нижче. В той же час особливу групу складають розпорядження, спеціально направлені на захист чести і достоїнства учасників збирання доказів. Необхідність в них пояснюється тим, що активні дії слідчого

Курсові роботи з кримінального процесу