Курсові роботи з кримінального процесу

Процесуальна правоздатність і дієздатність суб'єктів кримінального процесу

Поняття і класифікація суб'єктів кримінального процесу. Характеристика суб'єктів кримінального процесу. Суд. Сторона обвинувачення: прокурор. Сторона захисту. Потерпілий і його представник. Інші учасники кримінального провадження. Процесуальна правоздатність і дієздатність суб'єктів кримінального процесу.

ОПЦИОН

- право выбора способа исполнения обязательства предоставляемое одной из сторон договора, его условиями или право отказа от исполнения обязательства при определенных условиях.

Источник - legaldictionary.ru

Також в своїх виводах опоненти стверджують, що дане ОРМ незаконно вже тому, що не було оперативним експериментом. Нібито, аудіозапис розмови адвоката з підзахисним не вказаний в переліку ОРМ статті 6 Закону "О ОРД". Проте для таких поспішних виводів необхідно, перш за все, знати всі обставини проведення експерименту, а, крім того, не слід підміняти поняття "Вид ОРМ" (оперативний експеримент в п. 14 ч. 1 ст. 6 ФЗ "О ОРД") і засіб для проведення ОРМ (аудіозапис, вказаний в ч.Із ст. 6 цього Закону)
Якщо, навпаки, вважати суттю злочину посягання на інтерес, надавати виняткове значення моменту життєвої шкідливості що чинить, то втратить всяке значення соціальна сторона злочинної діяльності, зникне можливість належної оцінки особи злочинця, що виявилася в злочині, оцінки видів винності, зробиться неможливою правильна оцінка каральних заходів.

Курсові роботи з кримінального процесу