Курсові роботи з кримінального процесу

Процесуальний статус слідчого судді

Теоретичні засади дослідження процесуального статусу слідчого судді. Поняття суб'єктів кримінального провадження. Класифікація суб'єктів кримінального провадження. Місце слідчого судді в системі суб'єктів кримінального провадження. Аналіз особливостей процесуального статусу слідчого судді. Процесуальний статус слідчого судді. Повноваження слідчого судді щодо здійснення судового контролю у кримінальному процесі України.

АКАДЕМИК

- звание члена академии. В академиях с двухступенчатой структурой членства звание А. - высшее. В академиях ряда стран существует звание “почетный А.”.

Источник - legaldictionary.ru

Але мало-помалу на зміну цього погляду є інший: до фактичного ставлення приєднується як його доповнення ставлення моральне. У зовнішній шкоді шукають прояву внутрішньої винності того, що діє; у напрямі його волі, в його недостатній дбайливості про підтримку панування юридичного порядку бачать основу відповідальності - in malefcliciis voluntas spectatur, nоn rerum exitus "В злочинах важливіше намір, чим результат (лат.).".
Перелік запобіжних заходів поповнився ще однією у вигляді домашнього арешту. Цей захід припинення менш строгий, чим висновок під варту, але обирається по судовому рішенню за наявності підстав і в порядку, передбаченому ст. 108 УПК. При цьому вона містить ряд обмежень, яким піддається обвинувачений (підозрюваний), з вказівкою на органи або посадову особу, що здійснюють нагляд за дотриманням встановлених обмежень.

Курсові роботи з кримінального процесу