Курсові роботи з кримінального процесу

Суб'єкти кримінального провадження

Поняття суб'єктів кримінального провадження (суб'єктів кримінально-процесуальних відносин, суб'єктів кримінально-процесуальної діяльності). Класифікація суб'єктів кримінального провадження. Загальна характеристика суб'єктів, що відносяться до сторони обвинувачення. Загальна характеристика суб'єктів, що відносяться до сторони захисту.

ДУАЙЕН

- протокольный глава (старшина, старейшина) дипломатического корпуса, старший по классу и времени пребывания в данной стране посол одного из дипломатических представительств. В некоторых странах согласно обычаю им должен быть глава дипломатического представительства Ватикана - папский нунций. Выступает от имени дипломатического корпуса на различного рода протокольных мероприятиях.

Источник - legaldictionary.ru

Різновидом вбивства з корисливих мотивів є вбивство в процесі розбійного нападу. Проте внаслідок того, що в таких випадках скоюється два злочини, дії винного необхідно кваліфікувати по сукупності злочинів, тобто по п. "з" ч. 2 ст. 105 і ст. 162 УК (розбій). Вбивство потерпілого з мести за заподіяний збиток не може кваліфікуватися по даному пункту ч. 2 ст. 105 УК. Коли здійснюється вбивство потерпілого по іншому мотиву, наприклад, з мести, а заволодіння майном здійснюється після смерті потерпілого, то скоєне повинне кваліфікуватися по сукупності злочинів: як відповідне вбивство і злочин проти власності.
Що передубачала відповідальність за приховування злочинів, був 5 років позбавлення волі (ст. 189 УК РРФСР). Новий закон значно м'якший. Ст. 316 УК РФ передбачає покарання за приховування особливо тяжких злочинів у вигляді максимуму санкції до 2-х років позбавлення волі. Тому вона і підлягає застосуванню.

Курсові роботи з кримінального процесу