Курсові роботи з кримінального процесу

Судове слідство в українському кримінальному процесі

Поняття судового слідства в українському кримінальному процесі. Аналіз особливостей здійснення судового слідства. Початковий етап судового слідства. Процесуальний порядок дослідження доказів. Дії суду при встановленні в судовому засіданні неосудності обвинуваченого. Закінчення з'ясування обставин та перевірки їх доказами.

ИДАЛЬГО

(исп. hidalgo) - мелкое и среднее рыцарство в средневековой Испании. Термин “И.” (первоначально hijo dalgo -сын имеющего нечто) возник в конце XII в. и окончательно укоренился для обозначения всех лиц рыцарского сословия к XIV в.

Источник - legaldictionary.ru

Анатолій Тихонович Бурдов, громадянин Росії, 1 жовтня 1986 р. був покликаний за наказом військкомату для виконання термінової операції по ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Він пропрацював там до 11 січня 1987 р. і в результаті був схильний до обширного радіоактивного опромінювання. У 1991 р. після експертної оцінки, заснованої на його слабкому поляганні здоров'я і його участі в операції в Чорнобилі, йому була призначена грошова компенсація.
Виключно важливе значення при тлумаченні кримінально-правових норм має дослідження термінів, використовуваних в кримінальному законодавстві. Термін - це словесне позначення поняття, яке застосовується в науці, культурі, техніці і інших галузях життя суспільства. Отже, для правильного тлумачення кримінально-правових норм необхідно чітко представляти призначення і сенс включених в їх зміст термінів.

Курсові роботи з кримінального процесу