Курсові роботи з кримінального процесу

Судовий захист у кримінальному процесі України

Теоретичні засади дослідження судового захисту в кримінальному процесі України. Поняття захисту, його види і значення у кримінальному судочинстві. Сучасне забезпечення права на захист у кримінальному провадженні. Аналіз особливостей судового захисту в кримінальному процесі України. Процесуальне становище захисника. Права та обов'язки захисника. Обов'язкова участь захисника.

ПАТРОН

(фр. patron) -1) соединенные посредством гильзы в одно целое пуля (снаряд), пороховой заряд и средство воспламенения (капсюль). П. бывают пистолетные, винтовочные, артиллерийские, охотничьих ружей и др.; 2) в Древнем Риме лицо, осуществляющее патронат.

Источник - legaldictionary.ru

Цим мистецтвом досконало володів "король російської адвокатури" В.Д.Спасович. Так, у справі Н.Андриевской він звернув увагу на неспроможність висновку медичної експертизи по декількох істотних фактах, що викликало сумнів в компетентності експертів. При цьому Спасовіч відмітив, що раз експерти помилилися в декількох фактах, та чарівливість їх авторитету пропала, оскільки "авторитет є щось цілісне, як змова. Раз в одному пункті його провалиш, він провалиться і у всій своїй цілості" (533).
Правильне визначення безпосереднього об'єкту дає можливість встановити круг суб'єктів відношення, що охороняється, межі злочинної і незлочинної поведінки, вірно сформулювати склад злочину, кваліфікувати по відповідній статті Особливої частини, визначити ступінь суспільної небезпеки посягання на суспільне відношення, що охороняється, розмір покарання і т.п.

Курсові роботи з кримінального процесу