Курсові роботи з кримінального процесу

Кримінально-процесуальна відповідальність

Місце кримінально-процесуальної відповідальності в системі юридичної відповідальності. Юридична відповідальність: поняття та система. Поняття, ознаки та значення кримінально-процесуальної відповідальності. Підстава кримінально-процесуальної відповідальності. Визначення та характеристика заходів кримінально-процесуальної відповідальності. Система заходів кримінально-процесуальної відповідальності. Характеристика окремих заходів кримінально-процесуальної відповідальності.

САДИЗМ

- патологическая страсть к жестокости, наслаждение чужими страданиями. В тех случаях, когда в основе побуждений к преступной деятельности лежат такие стремления, говорят о садистских мотивах. Для садиста доминирующее, всепоглощающее значение имеет сам акт изощренного насилия над жертвой, причинение сильных болевых ощущений, телесных травм и даже смерти. Совершение преступления, сопряженного с проявлениями С., относится к обстоятельствам, отягчающим наказание (п. “и” ч. 1 ст. 63 УК).

Источник - legaldictionary.ru

Як помічає проф. Сергійович, Комісія була скликана для твору проекту Укладення по всіх частинах законодавства, і притому нового у всіх своїх частинах. Росія розглядалася Катериною II як би не що має ніякого цивільного порядку, а тому все належало дати знов. "Належить встановити порядок нерухомий для спадкоємства", "корисно зробити установу про опікунство" - така мова Наказу Комісії. Можна подумати, що суспільство, для якого написані ці правила, не знає ні спадкоємства, ні установи опіки і що всі правила цивільного гуртожитку доводилося для нього творити з нічого. Так поглянули на своє законодавче завдання і багато депутатів: "Немає іншого зеркала, як, по-перше, Наказ, а потім здоровий глузд, любов до вітчизни і належна подяка до будівельника блаженства нашого".
Якщо точніше поняття тактики припускає протиборство, подолання опору (і лише), то технологія - це найбільш доцільний і ефективний спосіб здійснення якихось трудових операцій в належній послідовності, коли виконавцеві не виявляється протидія [57, з. 84-85].

Курсові роботи з кримінального процесу