Курсові роботи з кримінального процесу

Обвинувачений у кримінальному процесі

Теоретичні засади дослідження статусу обвинуваченого в кримінальному процесі. Поняття суб'єктів кримінального провадження. Класифікація суб'єктів кримінального провадження. Поняття обвинуваченого. Особливості статусу обвинуваченого в кримінальному процесі. Характеристика прав і обов'язків обвинуваченого в кримінальному процесі. Проблемні аспекти нового Кримінального процесуального кодексу України щодо визначення статусу обвинуваченого.

ПАРТИЯ

- совокупность товаров или имущества, направляемых в адрес одного получателя по одному транспортному документу (накладной, коносаменту и т.п.) в соответствии с транспортными правилами, а т.ж. пересылаемые по одной почтовой накладной или перемещаемые в ручной клади или багаже одного лица, следующего через границу.

Источник - legaldictionary.ru

По-перше, такий помірний стиль для судового вислову оптимальний тому, що він найбільшою мірою відповідає предмету мови - викладу обставин події, що розслідується, містить ознаки злочину, особливо коли мова йде про такі обставини, прикрашати які "квітами красномовства" було б не просто недоречно, а волаючий неприродно, блюзнірський. "Краса і жвавість мови доречні не завжди, - писав П.С.Пороховщиков. - чи Можна красуватися витонченістю складу, кажучи про результати медичного дослідження мертвого тіла, або блищати красивими виразами, передаючи зміст цивільної операції? Бути не цілком зрозумілим в таких випадках означає говорити на повітря" (566).
Перша і найголовніша помилка у більшості людей -ето переконання в тому, що чоловіки і жінки в принципі однаково розвиваються в статевих відносинах, і основна відмінність полягає лише в чисто фізіологічному плані. Така помилка лежить в основі всіх подальших невірних міркувань і виводів.

Курсові роботи з кримінального процесу