Курсові роботи з кримінального процесу

Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення

Науковий огляд проблеми. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Значення ОРД для процесу протидії злочинам.

ЭКУЭЛЕ

- денежная единица Экваториальной Гвинеи; равная ЮОсентимо.

Источник - legaldictionary.ru

За минулі п'ять років, з моменту передачі УЇС з МВС Росії у ведення Мінюсту Росії, відомча наука внесла певний внесок до розробки законодавчих актів, різного роду програм і рекомендацій, направлених на вдосконалення УЇС. Створені: НДІ УЇС Мінюсту Росії, система освітніх установ для професійної підготовки кадрів і науково-педагогічних працівників, включаючи Академію права і управління, п'ять вищих учбових заклади, три середніх спеціальних учбових заклади і Інститут підвищення кваліфікації працівників УЇС, в яких трудяться більше 80 докторів наук, професорів, понад 400 кандидатів наук, доцентів по різних наукових спеціальностях. У 2001 році утворено Російське наукове пенітенціарне суспільство.
На думку деяких авторів, в статті 47 УК РФ "об'єднані два різних, хоч і вельми схожих по своїх каральних властивостях, і в принципі однорідних виду покарання: позбавлення права займати посади і позбавлення права займатися певною діяльністю". (184, з. 361; 221 з. 427).

Курсові роботи з кримінального процесу