Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

Оперативно-розшукова характеристика шахрайства. Організаційно-тактичні прийоми розкриття шахрайства. Виявлення шахрайства. Виявлення і розкриття шахрайства, здійсненого шляхом зловживання довірою. Дії оперативного працівника із заяви про здійснення шахрайства. Особливості попередження шахрайства засобами оперативно-розшукової діяльності. Використання оперативної інформації для попередження, припинення і розслідування злочинів та інших протиправних діянь. Класифікація заходів оперативно-розшукової профілактики.

КВИРИТЫ

(лат. quirites) - древнее название римских граждан (cives), употреблявшееся на народных собраниях и объединенное одной формулой с собирательным названием “римский народ” (“populus romanus”). Первоначальное значение слова “К.” не ясно (античная традиция производит его от сабинского топонима). Кроме того, словом “К.” обозначались гражданские лица в противоположность военным.

Источник - legaldictionary.ru

С.Поварнин відзначає, що часткова брехня - це улюблений прийом софістів, до якого вони удаються, коли не мають в своєму розпорядженні дійсних доводів, для того, щоб ввести свого супротивника в оману, спонукати його прийняти помилковий довід за істинний: "...часто не можна відразу і відрізнити, де брехня кінчається, де починається правда... Така брехня непомітно проходить, часто сховавшись під плащем істини, що йде разом з нею. Подібних випадків в звичайному житті - тьми тим" (275). Представляється, що часткова брехня "непомітно проходить... сховавшись під плащем що йде разом з нею..." не істини, а напівправди. І в подібних випадках не з правдою, а з напівправдою брехня зростається настільки, що відскоблити її не можна ніяк".
Експерти вже сьогодні проводять експертизи з використанням методу ДНК-дактилоскопії, що дозволяє: ідентифікувати конкретну особу слідами крові і сперми; виявити, хто є отцем або матір'ю дитини; визначити, чи належали частини тіла розчленованого трупа одній людині.

Курсові роботи з кримінального процесу