Курсові роботи з кримінального процесу

Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину

Теоретичні засади дослідження застосування затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину. Поняття запобіжних заходів. Види запобіжних заходів. Характеристика особливостей затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину. Затримання на підставі ухвали слідчого судді, суду про дозвіл на затримання з метою приводу (ст. ст. 187-191 КПК). Затримання без ухвали про дозвіл на затримання за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.

ОТГУЛ

- отдых, предоставляемый работнику в качестве компенсации за работу или дежурство в нерабочее время.

Источник - legaldictionary.ru

Під симуляцією хвороби розуміється створення помилкового уявлення щодо свого стану здоров'я, приписування собі таких фізичних або психічних недоліків, що перешкоджають виконання обов'язків військової служби, якими особа насправді не страждає. Вона може виявлятися у формі удаваного захворювання, удаваного зображення фізичних недоліків (кульгавість, глухота і ін.) або перебільшенні симптомів наявного захворювання (агравація). Обличчя може симулювати як фізичні, так і психічні хвороби.
АИСС "Планування" пропонує користувачеві перелік шаблонів документів, відповідних вимогам нового УПК РФ, які можна використовувати як при складанні плану розслідування злочину, виконання окремих слідчих дій, так і для здійснення функцій самоконтролю (наприклад, термінів попереднього слідства, термінів утримання під вартою, встановлення і допиту свідків і інш.).

Курсові роботи з кримінального процесу