Курсові роботи з кримінального процесу

Закiнчення досудового розслiдування

Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.

ОБРАЗОВАНИЕ

- используется в конституционном праве для обозначения: 1) государства, учреждения, органа, объединения и т. п.; 2) характеристики той или иной единицы с государственными (государственное образование) или территориальными признаками (территориальное образование): 3) получения знаний (конституционное право на О. - ст. 43 КОНСТИТУЦИИ РФ).(С. А.)

Источник - legaldictionary.ru

У переліку видів дисциплінарних покарань, визначеному Статутами про тих, що містяться під вартою, відсутній такий вигляд, як покарання різками. Проте різка продовжує лютувати в місцях висновку повсюдно. У звіті Воронежського губернського інспектора за 1898 р. указується, що арештантами допущено 19 маловажної провини, за що 14 арештантів було поміщено в карцер, а 5 покарані різками - менше 30 ударів. Строгіші стягнення були застосовані в трьох випадках, коли арес-
Них і автономних республік, начальників УМВД країв і областей, начальників відділів кадрів, політвідділів, а де їх не було, вона проводилася представниками партійних організацій УИТЛК і ОМТК. За узгодженням з відповідними партійними і радянськими органами до складу комісій включалися представники ЦК компартій союзних республік, краєвих і обласних комітетів партії, органів прокуратури.

Курсові роботи з кримінального процесу