Курсові роботи з кримінального процесу

Суб'єкти кримінального провадження

Поняття суб'єктів кримінального провадження (суб'єктів кримінально-процесуальних відносин, суб'єктів кримінально-процесуальної діяльності). Класифікація суб'єктів кримінального провадження. Загальна характеристика суб'єктів, що відносяться до сторони обвинувачення. Загальна характеристика суб'єктів, що відносяться до сторони захисту.

МАТРИЦА

прочное сплошное вещество, заполненное частицами, нитевидными кристаллами или волокнами.

Источник - legaldictionary.ru

У ч. 2 ст. 129 УК РФ законодавець, формуючи кваліфікуючу ознаку наклепу, акцентує його на моменті "публічності". Якщо наклеп міститься в публічному виступі, наприклад, на зборах, мітингу або в засобах масової інформації (по радіо, телебаченню), то скоєне кваліфікується по ч. 2 ст. 129 УК. Під публічно виставленим твором (як ознакою ч. 2 ст. 129 УК) розуміється будь-який результат праці людини, його творчості для ознайомлення з ним людей.
Міжнародної співпраці в боротьбі із злочинністю, з більшістю іноземних держав не поміщені договори про правову допомогу по кримінальних справах і договори про видачу злочинців. Необхідне приєднання Росії до європейських і іншим міжнародним конвенціям про видачу злочинців і правової помоши, видання федерального закону про міжнародну правову допомогу по кримінальних справах, доповнення УПК розділом:

Курсові роботи з кримінального процесу