Курсові роботи з кримінального процесу

Судовий захист у кримінальному процесі України

Теоретичні засади дослідження судового захисту в кримінальному процесі України. Поняття захисту, його види і значення у кримінальному судочинстві. Сучасне забезпечення права на захист у кримінальному провадженні. Аналіз особливостей судового захисту в кримінальному процесі України. Процесуальне становище захисника. Права та обов'язки захисника. Обов'язкова участь захисника.

ДЕЛО

- 1) профессия, круг занятий, область знаний или навыков; 2) предприятие; 3) административное или судебное разбирательство по какому-либо факту, событию; 4) папка с документами, относящимися к факту, вопросу, лицу.

Источник - legaldictionary.ru

Смирнов і Іванов по попередній домовленості, з метою розкрадання речей, проникли в будинок 76-річної А. Связали її і вставили в рот кляп. В процесі скріплення Смирнов наніс А. декілька ударів ногами по голові і іншим частинам тіла, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження, зокрема перелом кісток носа, скуластих кісток і підстави черепа. Викравши речі, що цікавили їх, Смирнов і Іванов сховалися. А. в результаті механічної асфіксії, що розвинулася унаслідок введення ганчіркового кляпу в рот, на місці події померла.
Слідує, проте, відзначити, що назва даної статті УК РФ не відповідає її змісту, оскільки УК передбачає відповідальність за спричинення тяжкої шкоди здоров'ю при перевищенні меж необхідної оборони, тоді як при перевищенні заходів, необхідних для затримання особи, що скоїла злочин, - за спричинення не тільки тяжкого, але і середній тяжкості шкоди здоров'ю.

Курсові роботи з кримінального процесу