Курсові роботи з кримінального процесу

Судові прецеденти у кримінальному судочинстві

Характеристика судового прецеденту як джерела кримінально-процесуального права. Види джерел кримінально-процесуального права. Поняття та ознаки судового прецеденту. Види судового прецеденту. Місце судових прецедентів у кримінальному судочинстві України. Судові прецеденти та акти органів судової системи України з питань кримінального процесу. Застосування судової практики як різновиду судового прецеденту.

ГОНОРАНТ

- вексельный посредник, обычно - посредник по назначению.

Источник - legaldictionary.ru

Чи може поручитель застосовувати заходи фізичного примушення відносно обвинувачених, затримувати їх і доставляти в міліцію або до слідчого при спробі до втечі, при запобіганні їх діям, направленим проти органів слідства, при припиненні нових злочинів обвинувачених? Дійсно, як громадянин РФ, в порядку реалізації свого громадського і цивільного обов'язку поручитель має право у вказаних випадках застосувати заходи фізичного примушення по відношенню до обвинуваченому. Проте при цьому слід мати подітий діяти не як учасник кримінального процесу, не в порядку реалізації уголов-но-процесуальних прав або карно-процесуальних обов'язків поручителя, а в порядку своїх державно-правових обов'язків громадянина Росії.
Не підлягають відповідальності по ст. 308 УК священнослужителі, що відмовилися повідомити відомості, що стали їм відомими із сповіді. Посилання на необхідність збереження інших видів таємниці (комерційною, лікарською і т.п.) не виключає наявність складу злочину в діях особи.

Курсові роботи з кримінального процесу