Курсові роботи з кримінального процесу

Судово-психологічна експертиза

Теоретичні засади дослідження судово-психологічної експертизи. Нормативне регулювання використання спеціальних знань у новому Кримінальному процесуальному кодексі України. Теоретичні аспекти використання спеціальних психологічних знань у кримінальному проваджені. Аналіз особливостей призначення та проведення судово-психологічної експертизи. Поняття і компетенція судово-психологічної експертизи. Методи судово-психологічної експертизи. Призначення судово-психологічної експертизи та організація її провадження. Особливості проведення комплексних судово-психологічних експертиз.

ВЫСТУПЛЕНИЕ

- личное обращение кандидата, представителя избирательного объединения к гражданам с изложением собственной предвыборной программы (платформы), сообщение, не являющееся политической рекламой в смысле настоящего Положения, если оно не происходит в процессе пресс-конференции, интервью, предвыборных дебатов, “круглых столов”. Положение, утвержденное Указом Президента Российской Федерации от 29.10.93 N 1792, п.2

Источник - legaldictionary.ru

Слідчий слідчого відділу УМВД України по Сумській області капітан міліції Погодін В. Би. за участю понятих - листонош 2-го відділення зв'язку р. Ямполя Попової Олени Іванівни, що проживає в р. Ямполе по вул. Кленовою, 7, кв. 18 і Поленової Ольги Антонівни, що проживає в р. Ямполе по вул. Роздольною, 6, кв. 24, у присутності начальника 2-го відділення зв'язку р. Ямполя Малініна Н. До. на підставі ухвали від 25 лютого 1998 р. про накладення арешту на поштово-телеграфну кореспонденцію, санкціонованого судом, з дотриманням вимог ст. 121, 180, 181, 183, 185, 186, 187, 188, 189 УПК України оглянув і виїмку поштового листа, що поступив на ім'я Королевою Неллі Миколаївни за адресою: р. Ямполь, вул. Березова, 6, про що відповідно до ст. 85 і 188 УПК України склав справжній протокол.
Знов відкрилися є такі обставини, які існували на момент вступу вироку або іншого судового рішення до законної сили, але не були відомі суду і які, якби були відомі при судовому розгляді, могли істотно вплинути на його хід і результат (п. 1 ч. 2 ст. 413 УПК).

Курсові роботи з кримінального процесу