Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

Оперативно-розшукова характеристика шахрайства. Організаційно-тактичні прийоми розкриття шахрайства. Виявлення шахрайства. Виявлення і розкриття шахрайства, здійсненого шляхом зловживання довірою. Дії оперативного працівника із заяви про здійснення шахрайства. Особливості попередження шахрайства засобами оперативно-розшукової діяльності. Використання оперативної інформації для попередження, припинення і розслідування злочинів та інших протиправних діянь. Класифікація заходів оперативно-розшукової профілактики.

СЕРЖАНТ

(фр. sergent, от лат. serviens - служащий) - воинское звание во многих государствах В русской армии с XVII в. по 1798 г. В СССР с 1940 г. существовали звания младший С., С. и старший С. ; сохранены в Вооруженных Силах РФ.

Источник - legaldictionary.ru

За нез'явлення на роботу, прогули, появи на роботі в нетверезому вигляді і т.п. засудженому може бути оголошене попередження про відповідальність за ухилення від відбування покарання. В тому випадку, якщо засуджений допускає злісне ухилення від відбування обов'язкових робіт, кримінально-виконавча інспекція направляє до суду уявлення про заміну обов'язкових робіт тяжчим видом покарання. Злісно ухиляється від відбування обов'язкових робіт визнається засуджений, якщо він більше двох разів протягом місяця не виходив на обов'язкові роботи без поважних причин або більш
Суб'єктивна сторона характеризується прямим наміром, а стосовно виготовлення ще і обов'язковою метою - метою збуту. Якщо суб'єкт ізгатовліваєт марки акцизного збору, спеціальні марки або знаки відповідності не з метою збуту, а, наприклад, для того, щоб виставити виготовлене як художній твір, в його діях немає складу злочину.

Курсові роботи з кримінального процесу