Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України

Стан дослідження тематики. Правове регулювання попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України. Зміст та складові попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України. Організація попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України.

МОНАРХ

(греч. monarch - единоличный правитель от mona - один и archia - власть) - единоличный глава государства, осуществляющий власть по собственному праву, а не в порядке делегации. За редким исключением, власть М. является пожизненной и передается по наследству. Во всех монархических странах М. является по закону неприкосновенной особой и никакой ответственности не подлежит. В разных странах М. носит различные названия: король - в Великобритании, Испании, Дании, Швеции, Бельгии, султан - в Малайзии, Брунее, Омане, эмир - в Кувейте, ОАЭ, великий герцог - в Люксембурге, князь - в Лихтенштейне.

Источник - legaldictionary.ru

Суть справи така. М., знаходячись на платформі потягу, узяв металевий штуцер сполучного рукава гальмівної системи вагону і шматок дошки і кинув в тих, що грали в м'яч поблизу полетна залізниці підлітків. Металевий штуцер потрапив в голову К. От отриманого травматичного пошкодження черепа і головного мозку До. помер в лікарні. Спочатку М. був засуджений по ч. 2 ст. 108 УК РРФСР. У протесті прокурора ставилося питання про перекваліфікацію скоєного на ст. 106 УК РРФСР (необережне вбивство). Судова колегія Верховного Суду РРФСР залишила протест без задоволення. Президія Верховного Суду РРФСР також залишила вирок суду без зміни, вказавши в своїй ухвалі, що М. діяв умисне, а не по необережності, усвідомлюючи, що міг заподіяти кому-небудь пошкодження, і свідомо допускав це. Через цю обставину М. повинен нести відповідальність по ч. 2 ст. 108 УК РСФСР2. Іншими сло-вамі, Президія Верховного Суду РРФСР, правильно констатіровав
У першому проекті Німецького укладення також передбачалося ввести тільки один психологічний критерій; але унаслідок сильних заперечень з боку юристів і лікарів формула осудності ( 51) була поповнена вказівками на причини, що її знімають.

Курсові роботи з кримінального процесу