Курсові роботи з кримінального процесу

Правова основа ОРД

Теоретичні засади дослідження правової основи ОРД. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Характеристика правової основи ОРД. Конституція України - основна база правового регулювання оперативно-розшукової діяльності. Оперативно-розшукове законодавство України - правова основа оперативно-розшукової діяльності. Нормативно-правові акти виконавчих органів влади та правоохоронних відомств. Міжнародно-правове регулювання співробітництва правоохоронних органів по боротьбі зі злочинністю.

ПОСТУПОК

- сознательный акт поведения индивида.

Источник - legaldictionary.ru

Утримання з грошового змісту засуджених військовослужбовців не повинні розповсюджуватися на інші види заробітку або доходів, що отримуються військовослужбовцем. Наприклад, на доходи від ведення особистого господарства, а також на винагороди, отримані військовослужбовцем на підставі ст. 10 Закону "Про статус військовослужбовців", що допускає заняття науковою, викладацькою і іншою творчою діяльністю, якщо вона не перешкоджає виконання обов'язків військової служби.
Порядок і умови вмісту в місцях позбавлення волі, правове положення, осіб, що знаходяться в них, регламентовані законодавством: осіб, затриманих за підозрою в скоюванні злочинів, а також підозрюваних і звинувачених, відносно яких запобіжним заходом вибрано утримання під вартою, - Федеральним законом "Про утримання під вартою підозрюваних і звинувачених в здійсненні злочинів".

Курсові роботи з кримінального процесу