Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття, суть і завдання кримінального процесу

Поняття і суть кримінального процесу. Типи кримінального процесу. Мета, принципи і завдання сучасного кримінального процесу. Мета і завдання сучасного кримінального процесу. Система принципів кримінального процесу. Система стадій кримінального процесу в Україні.

ПРИЦЕП

- транспортное средство, не оборудованное двигателем и предназначенное для движения в составе с механическим транспортным средством. Термин распространяется также на полуприцепы и прицепы-роспуски. Правила, утвержденные постановлением Совета Министров - Правительства Российской Федерации от 23.10.93 N 1090, п.1.2

Источник - legaldictionary.ru

Насильницькі дії відносно начальника здійснюються умисне, з прямим наміром. При скоєнні злочину у зв'язку з виконання начальником обов'язків військової служби мотивом злочину виступає помста, незадоволеність службовою діяльністю начальника, насильство під час виконання начальником обов'язків військової служби може здійснюватися і по інших особистих мотивах. Шляхом здійснення насильницьких дій винен може переслідувати мету зміни службовій діяльності начальника, зниження його вимогливості по службі. Проте при цьому винен не пред'являє конкретних вимог з приводу його дій із служби, тому довершене насильство не містить ознак примушення начальника до порушення обов'язків військової служби.
У відповідності с п. 7 ч. 3 ст. 151 УПК у справах про злочини, що відносяться до компетенції органів дізнання (ч. 3 ст. 150), якщо :>ти злочини здійснені особами, перерахованими в пп. "б" і "в" п. 1 ч. 2 справжніх статті, слідчі прокуратури проводять дізнання.

Курсові роботи з кримінального процесу