Курсові роботи з кримінального процесу

Визнання доказів недопустимими в українському кримінальному процесі

Теоретичні засади дослідження визнання доказів недопустимими в українському кримінальному процесі. Поняття доказів у кримінальному процесі. Поняття і елементи процесу доказування в кримінальному провадженні. Обов'язок доказування. Допустимість доказів у кримінальному процесі України. Аналіз особливостей визнання доказів недопустимими в українському кримінальному процесі. Недопустимість доказів, отриманих внаслідок істотного порушення прав та свобод людини. Недопустимість доказів та відомостей, які стосуються особи підозрюваного, обвинуваченого. Процесуальний порядок визнання доказів недопустимими.

ДЕКОРТ

(нем. Dekort - скидка) - скидка с цены товара, предоставляемая покупателю при досрочной оплате либо в связи с тем, что качество товара ниже предусмотренного договором.

Источник - legaldictionary.ru

У третіх - поняття документування повинне включати процедуру підготовки "матеріалізованої" інформації для подальшого, у тому числі і карно-процесуального використання. Учасники документування повинні мати уявлення про напрями застосування інформації, що здобувається. Іншими словами, процес карно-процесуального використання результатів ОРД в широкому розумінні повинен починатися задовго до представлення оперативно-розшукових матеріалів органам, ведучим судочинство. У цьому сенсі роздуму суб'єкта ОРД про документування і про можливі способи легалізації повинні бути сусідами.
Екологічний злочин - суспільно небезпечне, винне, заборонене кримінальним законом під загрозою покарання діяння (дія або бездіяльність), що робить замах на суспільні відносини по охороні навколишнього природного середовища, раціональному використанню її ресурсів, забезпеченню екологічної безпеки держави і населення.

Курсові роботи з кримінального процесу