Курсові роботи з кримінального процесу

Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві

Поняття і загальні положення досудового слідства. Поняття досудового слідства. Загальні положення досудового слідства. Поняття та процесуальний статус обвинуваченого. Поняття обвинуваченого. Забезпечення обвинуваченому права на захист. Нагляд прокуратури за додержанням прав людини і громадянина при досудовому слідстві.

КВАДРАТ

- область указанного размера, выбранная для точного подсчета или оценки биоты (земля или морское дно).

Источник - legaldictionary.ru

У висунутій пропозиції і його аргументації, поза сумнівом, є раціональне зерно. Дійсно, небажано, як це часто зустрічається в чинному законодавстві, встановлення однакового мінімуму покарання за простий і кваліфікований види злочинів, оскільки, за загальним правилом, типове покарання за кваліфікований злочин повинне бути вище, ніж за некваліфіковане. Випадки ж виняткові, нетипові не повинні враховуватися при конструюванні санкцій. Вони можуть бути оцінені із застосуванням відповідних виняткових норм (типу ст. 43 УК РРФСР, ст. 64 УК РФ).
Так, А. був засуджений по ч. 2 ст. 2 Укази Президії Верховної Ради СРСР від 4 червня 1947 р. "О посиленні охорони особистої власності громадян" і по ст. 2 Укази Президії Верховної Ради СРСР від 4 червня 1947 р. "О кримінальної відповідальності за розкрадання державного і суспільного майна" по сукупності преступлений55.

Курсові роботи з кримінального процесу