Курсові роботи з кримінального процесу

Закiнчення досудового розслiдування

Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.

БРАКЕР

- официальный товаровед, осуществляющий брокераж.

Источник - legaldictionary.ru

Проте ні відомчі статистичні дані, ні наукові дослідження не обертають належної уваги на феномен активної участі адвокатів в корупції. Тим часом кожен практичний працівник добре уявляє собі, наскільки широко розвинена система хабарництва, в якій необхідним, а часто і ключовою ланкою виступають недобросовісні адвокати. Про це як про серйозну проблему, що стоїть перед адвокатурою, говорять" самі представники корпорації.
Юридичні особи, підприємства і організації, що не є такими, створені відповідно до законодавства РФ, з місцезнаходженням на її території, а також їх філії і представництва, що знаходяться за межами Росії, можуть мати рахунки в іноземній валюті в уповноважених банках. Іноземна валюта, що отримується ними, підлягає обов'язковому зарахуванню на ці рахунки. Порядок відкриття і ведення останніх встановлює Центральний банк РФ.

Курсові роботи з кримінального процесу