Курсові роботи з кримінального процесу

Міжнародний розшук злочинців

Поняття, завдання та правова основа міжнародного співробітництва під час кримінального провадження. Процесуальний порядок міжнародного співробітництва. Процесуальний порядок надання міжнародної правової допомоги під час проведення процесуальних дій. Кримінальне провадження у порядку перейняття. Сутність видачі (екстрадиції) особи, яка вчинила злочин. Поняття видачі (екстрадиції) особи, яка вчинила злочин. Принципи екстрадиції. Процесуальний порядок видачі особи (екстрадиції). Проведення екстрадиційної перевірки (ст. 587 КПК). Визнання та виконання вироків іноземних судів та передання засуджених осіб.

ДОПУСК

- факт признания акций компании на бирже, установление курса акций, после чего начинается котировка акций на бирже.

Источник - legaldictionary.ru

У Кримінальному укладенні, як вказано вище, місце цих стягнень зайняв висновок у виправному будинку. Висновок призначається на термін від 1 року 6месяцев до 6 років, а у випадках, статтями 64, 65 і 67 Укладень вказаних, - до 8 років, причому ті із засуджених, поведінка яких визнана схвальною, після закінчення 5/6 призначеного ним терміну можуть бути звільнені з висновку, але що потім існувало по Статуту про тих, що містяться під вартою перерахування злочинців в розряд тих, що виправляються і сполучене з цим скорочення термінів відмінене (1838).
Таким чином, "зміст авторитарної совісті складається з розпоряджень і заборон авторитету; її сила корениться в емоціях страху і преклонянні перед авторитетом. Чиста совість... це свідомість того, що ти догодив авторитетам (зовнішнім або інтерналізірованним), а нечиста совість - це свідомість того, що ти не догодив їм" (239).

Курсові роботи з кримінального процесу