Курсові роботи з кримінального процесу

Органи, які уповноважені здійснювати оперативно-розшукову діяльність в Україні

Поняття оперативно-розшукової діяльності та її види. Система органів, уповноважених на здійснення ОРД. Компетенція органів, уповноважених на здійснення ОРД, та порядок їх функціонування.

СТЕЛЛАЖ

- условная биржевая сделка, заключающаяся в праве одной из сторон купить или продать определенное количество биржевых ценностей по установленному курсу за известную премию.

Источник - legaldictionary.ru

Кримінальна відповідальність підвищується, якщо діяння здійснене: групою осіб за попередньою змовою - п. "а" ч. 2 ст. 175 УК; особою, раніше судимою за розкрадання (у будь-якій формі), здирство, придбання або збут майна, свідомо здобутого злочинним шляхом, - п. "в" ч. 2 ст. 175 УК; відносно автомобіля або іншого майна в крупному розмірі - п. "б" ч. 2 ст. 175 УК. Законодавець зорієнтував практиків за поняттям крупного розміру майна, пов'язавши його з вартістю автомобіля. До такого майна можна віднести меблеві гарнітури, дорогі ювелірні вироби, вироби з хутра, різну обчислювальну техніку, окремі музичні інструменти, антикваріат і т.п.
Висока місія, покладена на адвоката конституцією і федеральним законодавством, вимагає від держави забезпечення особливого захисту, оскільки, зокрема, "позиція адвоката у справі пов'язана з позицією його підзахисного, через що відповідальність за її вибір не може покладатися на ад-

Курсові роботи з кримінального процесу