Курсові роботи з кримінального процесу

Структура і порядок судового розгляду

Загальні положення судового розгляду. Межі судового розгляду та процедура судового розгляду. Судові дебати, останнє слово обвинуваченого. Питання, що вирішуються судом при ухваленні вироку.

ЗАБЛУЖДЕНИЕ

- термин, употребляемый в гражданском праве; обозначает неправильное представление лица о сделке, в которую оно вступило. Воля заблуждавшегося формируется под влиянием ошибочного представления об обстоятельствах, имеющих существенное значение для сделки. Последняя рассматривается как разновидность сделок с пороками воли, и по иску стороны, действовавшей под влиянием 3., она может быть признана недействительной. 3. не обязательно связано с виной участников сделки; оно может возникнуть вследствие случайных обстоятельств.

Источник - legaldictionary.ru

Звичайно, у в'язниці члени суспільств не можуть грати самостійну роль, вони повинні підкорятися тюремним порядкам і тюремній адміністрації, саме більше - вони можуть давати вказівки управлінню з приводу відмічених ними непорядків. Втім, в державах, в яких тюремна справа знаходиться ще в зачатковому положенні, як у нас, діяльність цих суспільств усередині в'язниці повинна б бути ширшою; на них могла б бути покладена турбота про поліпшення освітньо-виховних умов в'язниці, пристрій шкіл, бібліотек, релігійно-етичних читань і т.п., або навіть і поліпшення гігієнічних умов в'язниці, але, звичайно, і в цих випадках при підпорядкуванні їх діяльності тюремному управлінню.
Наприклад, потерпілого у кримінальній справі про розбійні напади, що йшов по вулиці, затягнув в автомашину один з учасників банд, а захисник, що знаходився в ній, "ввічливо роз'яснив" потерпілому, як він повинен змінити свідчення, після чого учасник ОПГ побив потерпевшего212.

Курсові роботи з кримінального процесу