Курсові роботи з кримінального процесу

Судово-психологічна експертиза

Теоретичні засади дослідження судово-психологічної експертизи. Нормативне регулювання використання спеціальних знань у новому Кримінальному процесуальному кодексі України. Теоретичні аспекти використання спеціальних психологічних знань у кримінальному проваджені. Аналіз особливостей призначення та проведення судово-психологічної експертизи. Поняття і компетенція судово-психологічної експертизи. Методи судово-психологічної експертизи. Призначення судово-психологічної експертизи та організація її провадження. Особливості проведення комплексних судово-психологічних експертиз.

ЭМИРАТ

- в мусульманских странах - владение, государство, возглавляемое эмирам.

Источник - legaldictionary.ru

У випадку, якщо неповнолітній підсудний вперше скоїв злочин невеликої або середньої тяжкості і його виправлення і перевиховання може бути досягнуто без застосування кримінального покарання, то державному обвинувачеві необхідно обгрунтувати свою думку про необхідність звільнення неповнолітнього від кримінальної відповідальності або від покарання і рішенні питання про застосування примусових заходів виховної дії (ст. 90, 92 УК РФ).
Припущенням, витікаючим з показання свідка, що бачив дану особу що пише і тому що отримав точне уявлення про його почерк: praesumptio ex visu scriptiоnis. Такий доказ, на думку Беста, як би воно не було слабке, може бути допустимо (admissible). Звичайно, його слабкість може бути доказиваема перед присяжними, але адже це горнило, через яке проходит кожен доказ: допустимість доказу і оцінка сили його різні поняття.

Курсові роботи з кримінального процесу