Курсові роботи з кримінального процесу

Цивільний позов у кримінальному процесі

Поняття і значення цивільного позову в кримінальному процесі. Підстави, предмет і особливості доказування цивільного позову у кримінальній справі. Кримінально-процесуальні засоби забезпечення цивільного позову. Правові проблеми інституту цивільного позову у кримінальному процесі та шляхи їх вирішення.

ЖИРОЧЕКИ

- чеки, содержащие приказ чекодателя банку о перечислении с его жиросчета на счет чекодержателя определенной суммы денег. Используются только для безналичных расчетов в пределах одного банка, где имеются жиросчета получателя и плательщика по чеку. Не могут передаваться.

Источник - legaldictionary.ru

Активний початок можна припустити і в інших інформаційних джерелах. Так, повідомлення "народних дружин по охороні громадського порядку" є у багатьох випадках результат активної роботи. Можна і тут посперечатися, сказавши, що: по-перше, ніяких народних дружинників зараз не немає і в помині, і по-друге, навіть якщо б вони і були, то виявляли б злочини не активно, а лише у разі, коли "натикалися" на них в ході охорони громадського порядку. Щодо другого аргументу, відповідь буде така. Будь-яка діяльність, направлена на боротьбу з правопорушенням носить активний наступальний характер і, отже, виявлення ознак злочину в даному випадку також буде активним.
Вивчення і аналіз стану боротьби із злочинами і іншими правопорушеннями при використанні бюджетних коштів в кредитно-фінансовій сфері; по результатах - розробка і реалізація узгоджених заходів по посиленню захисту бюджетних коштів і засобів позабюджетних фондів від злочинних посягань;

Курсові роботи з кримінального процесу