Курсові роботи з кримінального процесу

Апеляційне провадження в кримінальному процесі

Теоретичні засади дослідження апеляційного провадження в кримінальному процесі. Поняття та система кримінального процесу. Суть, завдання та основні риси апеляційного провадження. Об'єкти та суб'єкти апеляційного провадження. Процесуальний порядок апеляційного провадження в кримінальному процесі. Порядок і строки апеляційного оскарження. Наслідки подання апеляційної скарги. Межі перегляду судом апеляційної інстанції. Апеляційний розгляд. Повноваження суду апеляційної інстанції за наслідками розгляду апеляційної скарги.

БАЛАНС

(фр. balance - весы) -1) форма отражения равновесия взаимосвязанных величин, находящихся в постоянном изменении. Б. составляется на определенную дату в виде таблицы, поделенной на две части. На макроэкономическом уровне составляются Б. в натуральном (энергобалансы, балансы топлива) и денежном (платежный Б.) выражениях, на микроэкономическом уровне - Б. предприятий банков и пр ; 2) соотношение между потенциальными возможностями и их использованием.

Источник - legaldictionary.ru

Безумовно, ИТЛ 30-50-х рр. - це було явище, що дискредитувало соціалізм, підривало авторитет державних заходів дії на людей, що скоїли злочини, зміщувало всяке уявлення про роль кримінального покарання. Вони сприяли зростанню рецидивної злочинності, формуванню злочинного світу. Разом з тим засудження культу особи Сталіна, необгрунтованих репресій, умов змісту ув'язнених ще більш ускладнило діяльність місць позбавлення волі, оскільки спричинило за собою ослаблення режиму змісту ув'язнених навіть в тих ИТУ, де відбували покарання особливо небезпечні злочинці, рецидивісти.
З цих і інших останніх років збіглих вказівок, що зустрічаються в радянській юридичній літературі, на оцінний момент в питанні провини 3 можна зробити вивід, що радянські криміналісти поставили в порядок дня науки кримінального права питання про необхідність нового, не формально-психологічного, а матеріального трактування

Курсові роботи з кримінального процесу