Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

Оперативно-розшукова характеристика шахрайства. Організаційно-тактичні прийоми розкриття шахрайства. Виявлення шахрайства. Виявлення і розкриття шахрайства, здійсненого шляхом зловживання довірою. Дії оперативного працівника із заяви про здійснення шахрайства. Особливості попередження шахрайства засобами оперативно-розшукової діяльності. Використання оперативної інформації для попередження, припинення і розслідування злочинів та інших протиправних діянь. Класифікація заходів оперативно-розшукової профілактики.

ДИСМИСЛ

(англ. dismissal - увольнение) - в дипломатическом праве объявление дипломата частным лицом. Юридическое последствие Д. - распространение на соответствующее лицо юрисдикции государства пребывания в том же объеме, что и на обычных иностранных граждан. Чаще всего прибегают не к Д., а лишь к угрозе его применения (обычно в тех случаях, когда дипломат, объявленный персоной нон грата, без уважительных причин продолжает находиться в государстве пребывания).

Источник - legaldictionary.ru

Докази цього характеру доторканості, на думку Жіряєва, зводяться до наступних: 1) причетні ніколи не є одні перед судом, а завжди в співтоваристві з винними; 2) на караність причетних впливає караність учасників. Цей зв'язок і складає, на його думку, найбільш важлива підстава для віднесення доторканості до участі. Вона виявляється так: а) при некараності перших - є некараними і другі; б) при виявленні при розшуку великого злочину, ніж яке здавалося при першому огляді, - зростає і відповідальність причетних, і навпаки, при виявленні меншого - вона падає.
Слід зазначити, що у Франції невідоме розмежування обшуку і виїмки, вироблене в наший науці і законодавстві. Можна сказати, що мова йде про два елементи однієї процесуальної дії, які проте вважаються французькими процесуалістами самостійними действиями156. Обшук - це процедура пошуку предметів, а виїмка - це процедура вилучення і

Курсові роботи з кримінального процесу